Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Angielski Białystok Lipowa 19/21

Lipowa 19/21, Białystok

Telefon
Mobile: (0) 801 322 422
Landline: (22) 203 94 22

Godziny otwarcia:
pon-pt: 7:30-21:30,
sob: 9:00-14:00


Szkoła Speak Up w Białymstoku znajduje się w kamienicy przy ulicy Lipowej 19.

W bardzo bliskim jej sąsiedztwie usytuowany jest przystanek autobusowy, na którym zatrzymują się linie nr: 2, 4, 5,7, 10 i 14, którymi bez problemu można dojechać nawet z odległych dzielnic Białegostoku na swój kurs angielskiego.

Szkoły Speak Up otwarte są od 7:30 do 21:30, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować swój plan dnia do zajęć.

Zajęcia w Speak Up w pełni odpowiadają indywidualnym potrzebom wszystkich uczniów, ponieważ doświadczeni nauczyciele przygotowują każdemu z osobna odpowiedni Study Plan, który uwzględnia docelowy poziom zaawansowania znajomości języka, czas, jaki chcemy poświęcić na naukę oraz aspekty języka, na które szczególnie chcemy kłaść nacisk. Dzięki temu w Speak Up nie można się nudzić, postęp w nauce jest dostosowany do możliwości każdego ucznia, a wszelką pomocą służą wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy.

Dla wszystkich, którzy chcą uczyć się języka poprzez pasję, stworzony został Klub Ucznia, w którym można podyskutować po angielsku na najbardziej interesujące nas tematy. W takiej atmosferze, poprzez swobodną konwersację, uczymy się z czystą przyjemnością. Kurs angielskiego w Speak Up to najlepsza inwestycja, która z pewnością Ci się zwróci.

Jeśli więc chcesz się nauczyć angielskiego w Białymstoku, wybierz Speak Up i postaw na pewny sukces!

Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie