Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Angielski Gdańsk Jana Heweliusza 11

Jana Heweliusza 11, Gdańsk

Telefon
Mobile: (0) 801 322 422
Landline: (22) 203 94 22

Godziny otwarcia:
pon-pt: 7:30-21:00,
sob: 9:00-14:00


Szkoła języka angielskiego Speak Up w Gdańsku mieści się przy ulicy Jana Heweliusza 11 – niewątpliwie jest to doskonała lokalizacja dla kursów języka angielskiego.

Nasza szkoła oddalona jest od Dworca Głównego w Gdańsku o zaledwie 400 metrów i sąsiaduje z Centrum Handlowym Madison. Na angielski w Gdańsku Głównym można niezwykle łatwo dojechać nawet z najbardziej oddalonych dzielnic miasta.

Przy ulicy Podwale Grodzkie, która biegnie wzdłuż dworca, stają tramwaje linii: 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14. Z dworca kolejowego odjeżdżają pociągi dalekobieżne, ale także Szybka Kolej Miejska, którą można błyskawicznie dojechać do Gdańska z Gdyni oraz Sopotu. Słynna główna ulica Starego Miasta - Długi Targ i inne zabytkowe uliczki Gdańska oddalone są od szkoły Speak Up zaledwie o 1 kilometr.

Spośród innych szkół językowych, wyróżnia nas innowacyjność programu nauczania i elastyczność kursów angielskiego.

W Speak Up zajęcia odbywają się przez cały dzień, tj. od 7.30 do 21.00, dzięki temu uczniowie mają możliwość łączenia nauki i obowiązków szkolnych, służbowych i domowych bez stresu i potrzeby zwalniania się z innych zajęć. Ponadto, indywidualny program zajęć uwzględniający te aspekty języka, które sprawiają największą trudność: konwersacje, wymowa i leksyka oraz metoda nauczania dostosowana całkowicie do potrzeb ucznia to największe atuty Speak Up.

Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów i native speakerów, którzy prowadzą kurs zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami ucznia. Zajęcia odbywają się w małych grupkach w świetnie wyposażonych salach dydaktycznych oraz w klubach Speak Up, gdzie mają miejsce dodatkowe lekcje o profilu konwersacyjnym. Uczniowie dostają również materiały i aplikacje multimedialne oraz pisemną gwarancję skuteczności nauczania. Nie ulega wątpliwości, że w Speak Up proces nauczania jest łatwy i przyjemny!

Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie