kontakt_03

Dlaczego nasza metoda nauki angielskiego jest tak wyjątkowa ?

kontakt_07


Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego w szkole Speak Up?

Speak Up to gwarancja najwyższej skuteczności w nauczaniu języka angielskiego. Stosowana metoda sprawia, że nauczysz się więcej, szybciej i łatwiej, ponieważ prowadzone zajęcia łączą w sobie ważne aspekty: indywidualne podejście oraz wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań edukacyjnych.

Gwarancja Speak Up to:

100% indywidualnego podejścia

Każdy człowiek ma inne cele, możliwości, preferencje i style uczenia się. Speak Up oferuje indywidualny program nauczania. Twój konsultant dydaktyczny i lektor prowadzący dostosują kurs do Twoich potrzeb, biorąc pod uwagę założony przez Ciebie docelowy poziom zaawansowania, czas, który chcesz i możesz poświęcić na naukę oraz te aspekty języka angielskiego, na które kładziesz szczególny nacisk, np. mówienie, rozumienie czy pisanie.

W szkole angielskiego Speak Up stosowany jest indywidualny system oceny postępów w nauce, dzięki czemu na każdym etapie kursu otrzymujesz od lektora szczegółową informację na temat swoich mocnych stron i tych umiejętności językowych, które wymagają dalszej pracy.

100% elastyczności

To Ty decydujesz kiedy możesz poświęcić czas na naukę. Nasz nowoczesny system multimedialny pozwala na realizację zajęć 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Poznajesz język angielski tak jak chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Dodatkowo, będąc Studentem otrzymujesz bezpłatny dostęp do Klubu Speak Up, który daje możliwość uczęszczania na specjalne zajęcia tematyczne o profilu konwersacyjnym – Club Activities. Dzięki wyjątkowemu programowi zajęć organizowanych w ramach Klubu Speak Up będziesz miał okazję uczyć się języka angielskiego, spędzając czas w miłej atmosferze między innymi na spotkaniach w pubach, klubach i piknikach.

Ponadto dla członków klubu oferujemy dostęp do Strefy Słuchacza na www.speak-up.pl, gdzie w zakładce e-campus znajdziesz dużą dawkę ciekawych ćwiczeń językowych rozwijających wszystkie sprawności oraz sekcję News z najnowszymi wydarzeniami z całego świata.

100% skuteczności nauczania

W Speak Up uczysz się komunikacji już od pierwszych zajęć. Dzięki połączeniu nowoczesnych metod edukacyjnych z zajęciami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów zapewniamy naszym słuchaczom postępy językowe, jakie można osiągnąć przebywając w kraju anglojęzycznym.

W każdej szkole Speak Up dostępny jest metodyk (Head of Studies), który sprawuje nadzór metodyczny nad procesem nauczania języka angielskiego i dba o utrzymanie najwyższych standardów poprzez regularne hospitacje zajęć oraz organizację profesjonalnych szkoleń i warsztatów dla lektorów. Metodyk dostępny jest dla wszystkich słuchaczy w godzinach pracy szkoły w ramach prowadzonych przez siebie konsultacji.

Speak Up udziela pisemnej gwarancji, że nauczysz się języka angielskiego potrzebnego w życiu codziennym: w pracy, w podróży, czy w rozmowach towarzyskich i biznesowych. Jeżeli nie osiągniesz przewidywanego poziomu, możesz za darmo powtórzyć kurs. Co ważne, po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat potwierdzający praktyczną znajomość języka angielskiego.

Czy Speak Up uczy na różnorodnych poziomach nauki?

Kursy angielskiego przygotowane są dla osób na różnych poziomach zaawansowania od początkującego do zaawansowanego.

Wykres poniżej przedstawia strukturę poziomów Speak Up w odniesieniu do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia językowego.

 

 

 

 

 

 

 

Zrób test z angielskiego
PL

Dowiedz się więcej: Zadzwoń: (0)801 322 422 Wypełnij formularz Napisz do nas
O nas
Aktualności
O szkole
Metoda
Filmy wideo
Nasze podejście
O metodzie nauczania
Opinie studentów
Szkoły
Lista szkół
Wirtualna wycieczka
Znajdź na mapie
Klub Speak Up
Club Activities
O klubie
Strefa słuchacza
Dla firm
Kontakt dla firm
Nauka w swoim biurze
Personalizowana oferta
Speak Up dla firm
Praca
Aktualne oferty
Enjoy It!
Zabawy on-line
Kontakt
Formularz kontaktowy
© 2013 Speak Up. All rights reserved. Copying the content forbidden.
LEARNING SYSTEMS POLAND S.A. z siedzibą w Warszawie przy al. Solidarności 117, 00-140 Warszawa (adres korespondencyjny: Al. Jerozolimskie 123 A, 02-017 Warszawa) wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000511950, kapitał zakładowy w wysokości 929.000 zł opłacony w całości, NIP 726-23-79-688.