Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Jak uczyć się angielskiego? Poznaj unikalną metodę szkoły Speak Up!

Szybka i skuteczna nauka angielskiego w Speak Up

W Speak Up nauczysz się angielskiego szybciej, łatwiej i przyjemniej. Indywidualny program nauczania dostosowany do Twoich potrzeb, preferencji i celów pozwoli Ci szybciej i skuteczniej doskonalić te kompetencje językowe, które są dla Ciebie najbardziej istotne. Natomiast indywidualny system oceny postępów w nauce umożliwi Ci systematyczną weryfikację umiejętności językowych. Dodatkowo, w każdej szkole Speak Up dostępny jest metodyk (Head of Studies), który sprawuje nadzór metodyczny nad procesem nauczania języka angielskiego i dba o utrzymanie najwyższych standardów poprzez regularne hospitacje zajęć oraz organizację profesjonalnych szkoleń i warsztatów dla lektorów. Metodyk dostępny jest dla wszystkich słuchaczy w godzinach pracy szkoły w ramach prowadzonych przez siebie konsultacji.

Dzięki połączeniu nowoczesnych metod edukacyjnych z zajęciami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów zapewniamy naszym słuchaczom postępy językowe, jakie można osiągnąć przebywając w kraju anglojęzycznym. Dodatkowo, w Speak Up możesz uczyć się angielskiego z dowolnego miejsca – gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko masz czas.

Speak Up udziela pisemnej gwarancji, że nauczysz się języka angielskiego potrzebnego w życiu codziennym: w pracy, w podróży, w rozmowach towarzyskich i biznesowych. Jeżeli nie osiągniesz przewidywanego poziomu, możesz za darmo powtórzyć kurs.

 

Mów swobodnie po angielsku

W Speak Up kładziemy nacisk na umiejętności komunikacyjne. Lekcje multimedialne z pewnością pomogą Ci pokonać barierę językową. Zajęcia w małych grupach to komfortowe warunki, aby ćwiczyć prawidłową wymowę oraz dyskutować na różnorodne tematy w gronie innych słuchaczy.

 

 

Dodatkowo, będąc naszym Studentem, otrzymujesz bezpłatny dostęp do Klubu Speak Up, który daje możliwość uczęszczania na specjalne zajęcia tematyczne o profilu konwersacyjnym – Club Activities. Dzięki wyjątkowemu programowi i niekonwencjonalnej formie zajęć będziesz miał okazję rozmawiać po angielsku na nieformalnych spotkaniach w pubach, klubach oraz w ramach tematycznych klubów dyskusyjnych. 

Ponadto dla członków klubu oferujemy dostęp do Strefy Słuchacza na www.speak-up.pl, gdzie w zakładce e-campus można znaleźć dużą dawkę ciekawych ćwiczeń językowych rozwijających wszystkie sprawności językowe.

Wybieraj te zajęcie, które Cię interesują

W Speak Up sam decydujesz, które zajęcia i formy przyswajania języka są dla Ciebie najbardziej efektywne i angażujące. Możesz wybrać zajęcia stacjonarne w małych grupach lub zajęcia online. Nasz nowoczesny system multimedialny pozwala na realizację zajęć 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Metoda Speak Up jest dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Określasz, jakie kompetencje językowe chcesz doskonalić i wybierasz zajęcia, które pomogą Ci zrealizować założone cele. W ramach warsztatów językowych z lektorem możesz położyć szczególny nacisk na gramatykę, słownictwo, mówienie czy pisanie. Zajęcia tematyczne w Club Activities oraz konwersacje z lektorem pomogą Ci szybko pokonać barierę językową, na bieżąco korygować błędy w wymowie oraz rozwijać praktyczne umiejętności komunikacyjne.

Zadbaj o swój rozwój zawodowy razem ze Speak Up

Speak Up wspiera Twój rozwój zawodowy. Zapracowanym oferujemy nowoczesną i ciekawą formę zajęć multimedialnych. Elastyczne podejście do zasad uczestnictwa w kursie oraz indywidualny rozwój poszczególnych kompetencji językowych pozwolą Ci szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego.

Będziesz mógł dostosować tempo nauki i grafik zajęć do Twoich możliwości oraz założonych celów. Wykwalifikowana i doświadczona kadra lektorska dopasuje program nauczania do Twoich aktualnych potrzeb zawodowych i będzie na bieżąco weryfikować Twoje postępy w nauce. Na naszych kursach zrealizujesz materiał, który jest spójny z europejskimi standardami kształcenia językowego (CEFR). Speak Up wystawia również certyfikaty i referencje językowe. Udokumentuj więc swoje kompetencje i czuj się pewniej w rozmowie z pracodawcą.

Nie trać lekcji angielskiego

Zasady uczestnictwa w kursach językowych Speak Up są bardzo elastyczne. Ustalasz swój grafik zajęć i rezerwujesz lekcje online. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w zarezerwowanych zajęciach, wystarczy, że odwołasz je minimum dzień wcześniej.

Speak Up pomoże Ci zdobyć certyfikat językowy

Kursy angielskiego przygotowane są dla osób na różnych poziomach zaawansowania od początkującego do zaawansowanego. Zadbaliśmy o ścisłe dopasowanie syllabusa do poziomów biegłości językowej ustanowionych przez Radę Europy – dzięki temu nasi słuchacze są informowani, na jakim poziomie europejskim CEFR się znajdują i jakich umiejętności im brakuje by podejść do egzaminów międzynarodowych. Wykres poniżej przedstawia strukturę poziomów Speak Up w odniesieniu do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Po każdym ukończonym poziomie otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający Twoją znajomość języka angielskiego. W Speak Up przygotujemy Cię również do międzynarodowych egzaminów FCE, CAE oraz University of Cambridge ESOL Examinations. Pomożemy Ci zapoznać się z ich specyficzną formą, technikami i strategiami egzaminacyjnymi.

*) - Warunki gwarancji są dostępne w każdej szkole.

Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie