kontakt_03

Oceny i opinie Studentów

kontakt_07
Oceny i opinie studentów.
Zobacz opinie słuchaczy z różnych oddziałow szkół w Polsce:
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Teraz swobodniej posługuję się językiem angielskim. Jestem w stanie pogodzić naukę z pracą zawodową. Zajęcia multimedialne bardzo pomagają w nauce. Szkołę Speak Up poleciłam znajomej i też jest zadowolona z rezultatów.
Magdalena, Warszawa
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Bardzo miła, kompetentna kadra oraz obsługa.
Paweł, Warszawa
  Cieszę się, że wybrałam szkołę angielskiego Speak Up we Wrocławiu. Mam fajnych nauczycieli, poznałam nowym ludzi i nauka angielskiego idzie mi coraz lepiej.
Kasia, Wrocław
  Wybrałem szkołę Speak Up, bo interesuje mnie indywidualny styl nauki angielskiego. Mogę wybrać te zajęcia, które mnie najbardziej interesują. Odkąd zajęcia multimedialne są dostępne online uczę się angielskiego jeszcze więcej. Polecam wszystkim zabieganym!
Paweł, Lublin
  Dzięki nauczycielom w Speak Up w Bydgoszczy uwierzyłam, że nauka języka angielskiego może być naprawdę łatwa i przyjemna. Zajęcia są bardzo urozmaicone: połączenie zajęć z lektorem z zajęciami multimedialnymi sprawia, że uczę szybciej niż zakładała.
Marta, Bydgoszcz
  Cieszę się, że wybrałem szkolę angielskiego Speak Up. Lektorzy to profesjonaliści i dodatkowo, mam dogodny dojazd do Speak Up w Warszawie. Polecam!
Robert, Warszawa
  Tryb nauki w Speak Up motywuje mnie do systematycznej nauki angielskiego. W końcu trafiłam na idealną dla mnie metodę nauczania angielskiego.
Gosia, Kraków
  Uczestniczę w zajęciach angielskiego w szkole Speak Up od kilku tygodni i przyznaję, że metoda stosowana przez Speak Up naprawdę jest skuteczna. CIeszę się , że połączenie zajęć multimedialnych z zajęciami z lektorem daje tak dobre efekty.
Ewka, Bielsko-Biała
  Jestem zadowolony z nauki w szkole Speak Up w Szczecinie, ponieważ lektorzy zawsze chętnie odpowiedzą na pytania i wytłumaczą zawiłe reguły czasów "Past". Zamierzam kontynuować naukę w szkole Speak Up po zakończonym poziomie.
Piotrek, Szczecin
  Dzięki angielskiego w Speak Up i intensywnym przyswajaniu słówek mogę oglądać ulubione zagraniczne seriale bez polskich napisów! Polecam każdemu szkolę języka angielskiego w Krakowie
Ewa, Kraków
  Polecam szkołę języka angielskiego Speak Up każdemu kto szuka szkoły z elastycznym grafikiem zajęć i możliwością realizowania części lekcji angielskiego on-line.
Agata, Olsztyn
  Dzięki zajęciom Multimedialnym on-line mogę się uczyć języka angielskiego o dowolnej godzinie, dowolnego dnia. Cieszę się, że szkoła Speak Up w Radomiu ma taką funkcjonalność.
Radosław, Radom
  Dzięki nauce języka angielskiego w Speak Up udało mi się uzyskać pozytywny wynik testu podczas rozmowy o pracę. Polecam szkołę Speak Up każdemu kto myśli o awansie.
Anna, Warszawa
  Dzięki nauce angielskiego w szkole językowej Speak Up w Gliwicach w ciągu zaledwie jednego miesiąca moja znajomość angielskiego zdecydowania się polepszyła!
Kuba, Gliwice
  Lubię się uczyć języka angielskiego w Speak Up. Szkoła jako jedyna stosuje indywidualną metodę nauczania, dzięki czemu uczęszczam na naukę angielskiego w dogodnym dla mnie terminie.
Dorota, Wrocław
  Dzięki nauce języka angielskiego przyswoiłem dużo ciekawych angielskich słówek. Speak Up Olsztyn to najskuteczniejsza szkoła, do której chodziłem.
Piotr, Olsztyn
  Szkoła angielskiegp Speak Up stosuję skuteczną metodę nauczania. Dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia mogę uczyć się angielskiego wtedy kiedy chcę i tego czego chcę. Polecam.
Kaśka, Bielsko-Biała
  Dzięki swobodnemu dostępowi do zajęć multimedialnych mogę się uczyć języka angielskiego wtedy kiedy chcę. Metoda Speak Up jest bardzo wygodna.
Karolina, Gorzów Wielkopolski
  Jestem bardzo zadowolony. Zaangażowanie załogi szkoły językowej Speak Up Warszawa sprawia, że jestem bardziej zmobilizowany. Polecam znajomym.
Andrzej, Warszawa
  Uczyłem się języka angielskiego przez wiele lat, ale dopiero gdy trafiłem do Speak Up zauważyłem znaczną poprawę w szybkości przyswajania business English. W końcu trafiłem na efektywną metodę nauczania angielskiego.
Robert, Gdańsk
  Cieszę się, że wybrałam kurs angielskiego w szkole Speak Up Olsztyn. Dzięki przyjaznym lektorom atmosfera na zajęciach jest świetna i aż chce mi się uczyć, szczególnie angielskich słówek.
Aneta, Warszawa
  Zajęcia z języka angielskiego w Speak Up Olszyn to duża przyjemność. Cieszę się, że zdecydowałam się na kurs angielskiego w tej szkole, dzięki temu mogę dostosować grafik lekcji angielskiego do zajęć na uczelni.
Gosia, Olsztyn
  Lektorzy, którzy pracują w Speak Up Poznań są bardzo kompetentni, dzięki czemu kurs angielskiego jest na wysokim poziomie. Osobiście polecam!
Edyta S., Poznań
  Terminy zajęć w szkole języka angielskiego Speak Up Poznań są bardzo elastyczne, dzięki czemu mogę uczestniczyć w kursie angielskiego wtedy kiedy chcę.
Marta, Poznań
  Szkoła Speak Up Warszawa to profesjonalna placówka, w której z przyjemnością uczę się języka angielskiego. Polecam wszystkim swoim znajomym.
Marta, Warszawa
  Lubię szkołę języka angielskiego Speak Up, ponieważ zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, dzięki czemu kurs angielskiego jest bardziej efektywny.
Wojtek, Warszawa
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ dzięki indywidualnemu podejściu, mogę chodzić na kurs angielskiego wtedy kiedy chcę. Uczęszczam na angielski dla początkujących i jestem bardzo zadowolona.
Urszula, Gorzów Wielkopolski
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ na kursie angielskiego uczę się swoim tempem i w miarę swoich możliwości. Angielskie słówka przyswajam z dużą przyjemnością.
Ala, Gorzów Wielkopolski
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ dzięki metodzie nauczania języka angielskiego w Speak Up mam często kontakt z językiem obcym, co zwiększa szanse na jego naukę.
Gosia, Kraków
Jestem zadowolony z zajęć prowadzonych przez lektorów ponieważ prowadzący zajęcia w szkole językowej Speak Up Kraków są skoncentrowani na zajęciach i chętnie pomagają uczniom. Lektorzy chętnie wyjaśniają pojawiające się wątpliwości podczas nauki.
Magda, Kraków
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Szkoła językowa Speak Up dostarcza wiele różnych zajęć. Możliwość indywidualnego dopasowania godzin zajęć sprawia, że mogę sama ustalać swoje tempo pracy.
Magda, Częstochowa
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Zajęcia z języka angielskiego w Szkole Speak Up są prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Dzięki temu, że w lekcje angielskiego odbywają się w grupach można dużo więcej skorzyć.
Krystyna, Warszawa
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Kurs języka angielskiego w szkole Speak Up Warszawa jest bardzo urozmaicony i dostarcza dużo praktycznych informacji, które można wykorzystać w prawdziwych sytuacjach.
Elżbieta, Warszawa
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Odpowiada mi taki sposób nauki angielskiego jak w szkole językowej Speak Up, ponieważ mogę elastycznie dopasowywać kurs językowy do swojego grafiku.
Krysia, Warszawa
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Grafik zajęć w szkole językowej Speak Up jest elastyczny, co pozwala dobierać swobodnie lekcje. Dodatkowo, lektorzy są świetni nauczaniu języka angielskiego!
Magdalena, Poznań
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ W szkole językowej Speak Up stosuje się różnorodne formy nauki języka angielskiego, które polegają na łączeniu ich z zabawą. Na kursie językowym panuje miła atmosfera oraz można korzystać z szerokiego wachlarza środków dydaktycznych.
Czesława, Poznań
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Techniki nauki języka angielskiego w szkole Speak Up pozwalają mi samodzielnie pracować oraz dowolnie układać dni pracy w szkole.
Magdalena, Poznań
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Jestem zadowolona ze szkoły językowej, ponieważ terminy zajęć z lektorami są bardzo elastyczne, a na zajęcia multimedialne mogę przychodzić kiedy chcę.
Małgorzata, Bydgoszcz
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Mogę samodzielnie decydować o terminach zajęć, ponieważ szkoła angielskiego oferuje zajęcia już od godzin porannych.
Wojtek, Szczecin
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Z lektorami ze szkoły angielskiego Speak Up w Bydgoszczy to jest tak, że zawsze wszystko wytłumaczą nawet po kilka razy to samo. Mają dużą cierpliwość i to mi pomaga w nauce angielskiego.
Lovebyd, Bydgoszcz
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Po kilku zajęciach z kursu angielskiego w Speak Up umiem już coś powiedzieć. Fajnie, wakacje już planuję spędzić za granicą.
Maciek, Bydgoszcz, Bydgoszcz
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ W szkole angielskiego w Bydgoszczy jest mało osób, jest przyjemna atmosfera i wszystko łatwiej wchodzi do głowy. Na kurs angielskiego do Speak Up przychodzę bardzo chętnie – miło i pożytecznie spędzam tu czas.
Emeryt, Bydgoszcz
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Bardzo lubię Workshops i Multimedia. Te zajęcia w szkole angielskiego w Łodzi bardzo mi odpowiadają bo więcej zapamiętuję.
November333, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Lektorzy bardzo dobrze wszystko tłumaczą na kursach angielskiego w Łodzi. Speak Up w ogóle dobrze uczy.
Milena86, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Właśnie ostatnio koleżanka miała dylemat gdzie się zapiać na angielski w Łodzi. Przekonałam ją do Speak Up bo tu na kursach angielskiego najlepiej wszystko tłumaczą.
Maturka2013 , Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Jestem zadowolony ze względu na innowacyjność nauczania i dużą rozpiętość czasową. Na studiach tego nie mam. W szkole językowej Speak Up kursy są ok!
Polibudzik,24, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Lektorzy w szkole języka angielskiego Speak Up są cierpliwi. To się bardzo przydaje, zwłaszcza na początkowym etapie kursu angielskiego. Poza tym lektorzy tutaj są kompetentni i sympatyczni.
mimozaaa, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Ja już od dawna polecam szkolę angielskiego Speak Up! Moja przyjaciółka też się zapisała.
Ola, Zgierz, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Widzę wyraźnie swoje postępy w nauce po kursach angielskiego w Speak Up! Jestem bardzo zadowolona! Wreszcie!
Asia,29, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Z uwagi na różnorodność zagadnień lubię chodzić na wszystkie zajęcia angielskiego w Speak Up Łodź.
doktorant, Łodź, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Widać, że można połączyć profesjonalny i przyjemny sposób prowadzenia zajęć. W innych szkołach tak nie miałam, w Speak Up w Łodzi na kursach angielskiego tak właśnie jest.
Żaneta, Aleksandrów Łódzki, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Jestem zadowolony ze względu na innowacyjność nauczania i dużą rozpiętość czasową w Speak Up w Łodzi. Na studiach tego nie mam a dzięki temu kursy są ok!
Polibudzik,24, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Lektorzy w Speak Up w Łodzi są cierpliwi. To się bardzo przydaje, zwłaszcza na początkowym etapie kursu angielskiego. Poza tym lektorzy tutaj są kompetentni i sympatyczni.
mimozaaa, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Ja już od dawna polecam Speak Up Łodź! Moja przyjaciółka też się zapisała.
Ola, Zgierz, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Widzę wyraźnie swoje postępy w nauce po kursach angielskiego w Speak Up w Łodzi! Jestem bardzo zadowolona! Wreszcie!
Asia,29, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Z uwagi na różnorodność zagadnień lubię chodzić na wszystkie zajęcia angielskiego w Speak Up Łodź.
doktorant, Łodź, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Widać, że można połączyć profesjonalny i przyjemny sposób prowadzenia zajęć. W innych szkołach tak nie miałam, w Speak Up w Łodzi na kursach angielskiego tak właśnie jest.
Żaneta, Aleksandrów Łódzki, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Z kursu angielskiego w Speak Up Łódź jestem bardzo zadowolona ponieważ mam możliwość używania języka w praktyce.
Nika, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Najbardziej odpowiadają mi ćwiczenia z gramatyki i słownictwa. Uczę się w Speak Up w Łodzi - fajna szkoła.
Morris23, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Polecam wszystkim bo uważam że Speak Up ma bardzo skuteczną i przystępną metodę nauczania na kursach angielskiego.
Missi,Łodz, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ W Speak Up w Łodzi bardzo ciekawe są zajęcia multimedialne. Można swobodnie dobierać też dni i godziny kursów angielskiego. Pracuje się samemu i z nauczycielem – pełny wybór.
Tomek łodzianin, Łódź
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Speak Up w Łodzi poleciłbym i znajomym i rodzinie. W ogólne to zawsze polecam jak mnie ktoś pyta o dobrą szkołę angielskiego w Łodzi.
Piotr, 35, Łódź
  Kursy angielskiego w Warszawie (Puławska) chętnie poleciłabym moim znajomym, ale oni już znają angielski!
Zadowolona Słuchaczka, Warszawa
  Z kursu angielskiego w Speak Up w Sosnowcu podoba mi się najbardziej, kiedy zajęcia są w niewielkich grupach, po 5 osób.
Wojtek_30, Sosnowiec
  Lektorzy na kursach angielskiego w Speak Up są zawsze chętni do dodatkowych wyjaśnień.
Mary_Bialystok, Białystok
  Kursem angielskiego w Sosnowcu jestem wręcz zachwycona, ponieważ chodziłam wcześniej do 2 szkół i po żadnej nie widziałam postępów, a tutaj już po kliku lekcjach angielskiego.
Asia - Sosnowiec, Sosnowiec
  Chciałabym podziękować, bo dopiero na kursach angielskiego w Speak Up (Sosnowiec) zaczęłam rozmawiać w języku angielskim i to bardzo szybko.
mamuśka_sosn, Sosnowiec
  Uczę się angielskiego w Warszawie, w Speak Up-ie na Puławskiej. Jest tam fajna atmosfera i dobra opieka lektorów. Najbardziej z kursu angielskiego lubię Grup Class i Conversation.
jasiek_1980, Warszawa
  Uczę się w Speak Up, w Sosnowcu. Jestem zadowolona z kursu angielskiego ze względu na możliwość wyboru godzin zajęć.
Ania D., Sosnowiec
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Jestem bardzo zadowolona - zajęcia są urozmaicone, ciekawe, profesjonalnie prowadzone, zmuszają do skupienia i nauki.
Magdalena, Warszawa
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Odpowiada mi sposób rezerwacji zajęć, mogę chodzić na takie zajęcia jakie mi odpowiadają i w godzinach, które mi pasują. Jest dużo zajęć z native speakerami co pozwala nauczyć sie "prawdziwego" języka. Lektorzy są komunikatywni i bardzo pomocni.
Student, Warszawa
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Tempo nauki dla osób rozpoczynających naukę j. angielskiego jest dosyć duże, ale dzięki miłej atmosferze , sympatycznym pracownikom mam nadzieję, że za jakiś czas będę biegle posługiwała się j. angielskim.
Ewa, Warszawa
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ ponieważ nie jestem zależna od innych uczniów oraz mogę się umawiać na godziny które mi pasują. Chętnie uczęszczam na wszystkie zajęcia bo zawsze mogę się czegoś nowego nauczyć i poznać nowe słownictwo.
Jadzia, Bielsko-Biała
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ mam swobodny wybór czasu. Jest miła atmosfera oraz w tej szkole nie lekceważy sie uczniów :) Widać, że lektorzy to profesjonaliści, potrafią wiele nauczyć
student, Rybnik
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ Mam możliwość dogodnego wyboru godzin zajęć, poza tym różnorodność zagadnień na lekcjach z lektorem pozwala mi się rozwijać, a zajęcia multimedialne rozwijają mowę... Poza tym lektorzy mają indywidualne podejście do studentów i dodatkowe konsultacje są mi pomocne.
Edyta, Rzeszów, Warszawa
  Jestem bardzo zadowolona z nauki w Speak Up, ponieważ mogę przychodzić na zajęcia w wybranych przez siebie godzinach, a dzięki różnorodności zajęć zdecydowanie łatwiej przyswajam wiedzę.
Paula, Łódź
  Jestem zadowolony z nauki w Szkole "Speak Up" z powodu: swobody dostępu do tzw. lekcji multimedialnych i dużych możliwości wyboru innych zajęć.
Maciek, Warszawa
  Bardzo podobają mi się zajęcia multimedialne: mam możliwość wielokrotnego powtórzenia wymowy wyrazu lub zdania. Bardzo cenię dialogi! Prezentowane formy ćwiczeń są bardzo kształcące.
Zofia, Łódź
  Na zajęciach lektorzy wytwarzają atmosferę sprzyjającą nauce języka. Cenię ich profesjonalizm merytoryczny jak i dydaktyczny.
Naukowiec, Gdańsk
  W kursie "Speak Up" stosowane są metody i formy zajęć niespotykane tak kompleksowo w innych szkołach językowych.
Olek, Radom
  Bardzo jestem zadowolony, pierwsza szkoła angielskiego do której chodzę z przyjemnością a byłem już w wielu.
~cFaniak, Warszawa
  Jestem bardzo zadowolona, dzięki lektorom którzy świetnie prowadza zajęcia i milej obsłudze dzięki której wszystko jest zawsze dobrze wytłumaczone
Jolka28, Toruń
  Regularne korzystanie z zajęć oferowanych przez SU oraz praca własna na bazie materiałów szkoły pozwoliły mi nawiązać kontakt z osobami anglojęzycznymi. Zajęcia „Conversation” - dają mi możliwość weryfikacji własnych możliwości wypowiedzenia się w j. angielskim
Cichy35, Olsztyn
  Zajęcia multimedialne są bardzo dobre, program jest tak skonstruowany, że obcy język poznaje się w sposób naturalny, swobodny, trzymając sie równocześnie pewnego poziomu. Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez lektorów, miła i przyjazna atmosfera zachęcająca do nauki. Z pewnością poleciła bym tą szkołę znajomemu.
Krysia_Z, Legnica
  Jestem zadowolona z nauki w SU. System rezerwacji zajęć bardzo mi odpowiada. Chodzę na to co chcę i w godzinach jakie mi odpowiadają. Lektorzy są kompetentni, mili i pomocni.
Anuśka, Bydgoszcz
  Najchętniej uczęszczam na zajęcia Multimedialne, gdyż wymagają bardzo dużej koncentracji, co ma duży wpływ na zapamiętywanie nowo poznanych zwrotów i słów.
Karol, Kraków
  Polecam! Prawie cały czas używany jest język angielski (polski tylko w przypadku zupełnie nowych tematów lub zajęć z gramatyki). Lektorzy cały czas czuwają nad poprawnością wymowy i dobrze tłumaczą nowe zagadnienia.
Adam20, Gorzów Wielkopolski
Jestem zadowolony z zajęć prowadzonych przez lektorów ponieważ mogę poznać nowe słowa i zwroty. Najbardziej lubie zajęcia z native speaker.
Kuba, Szczecin
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ dopasowano do mnie elastyczny system zajęć. Podoba mi się podejście z rożnych stron: słuchanie, czytanie, mówienie.
Olgierd_21, Białystok
Jestem zadowolony z nauki w Speak Up ponieważ zajęcia są prawie doskonale dopasowane do mnie, a realizowany materiał bardzo mi odpowiada
Tomek, Bydgoszcz


PL

Dowiedz się więcej: Zadzwoń: (0)801 322 422 Wypełnij formularz Napisz do nas
O nas
Aktualności
O szkole
Metoda
Filmy wideo
Nasze podejście
O metodzie nauczania
Opinie studentów
Szkoły
Lista szkół
Wirtualna wycieczka
Znajdź na mapie
Klub Speak Up
Club Activities
O klubie
Strefa słuchacza
Dla firm
Kontakt dla firm
Nauka w swoim biurze
Personalizowana oferta
Speak Up dla firm
Praca
Aktualne oferty
Enjoy It!
Zabawy on-line
Kontakt
Formularz kontaktowy
© 2013 Speak Up. All rights reserved. Copying the content forbidden.
LEARNING SYSTEMS POLAND Sp. z o.o, NIP 726-23-79-688, Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie,
XII Wydział gospodarczy o numerze 0000015339, Regon 472343881