Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Oceny i opinie Studentów

Szkoła bardzo przyjazna dla osób uczących się i pracujących.

Ania, Szczecin

Uczęszczam do szkoły Speak Up od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tego, że wybrałam akurat tą szkołę języka angielskiego. Atmosfera sprzyja nauce, a poza tym mogę dostosować plan zajęć do swoich możliwości.

Olga, Warszawa

Szkoła Speak Up spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nauka jest bardzo przyjemna i już po pierwszych 2 miesiącach widzę ogromny postęp.

Adrian, Lublin

Zaczęłam naukę w szkole Speak Up, ponieważ poleciła mi ją koleżanka. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, nauczyciele bardzo fajne prowadzą zajęcia. Oceniam szkołę Speak Up na 5+.

Karolina, Gorzów Wielkopolski

Teraz swobodniej posługuję się językiem angielskim. Jestem w stanie pogodzić naukę z pracą zawodową. Zajęcia multimedialne bardzo pomagają w nauce. Szkołę Speak Up poleciłam znajomej i też jest zadowolona z rezultatów.

Magdalena, Warszawa

Bardzo miła, kompetentna kadra oraz obsługa.

Paweł, Warszawa

Cieszę się, że wybrałam szkołę angielskiego Speak Up we Wrocławiu. Mam fajnych nauczycieli, poznałam nowym ludzi i nauka angielskiego idzie mi coraz lepiej.

Kasia, Wrocław

Wybrałem szkołę Speak Up, bo interesuje mnie indywidualny styl nauki angielskiego. Mogę wybrać te zajęcia, które mnie najbardziej interesują. Odkąd zajęcia multimedialne są dostępne online uczę się angielskiego jeszcze więcej. Polecam wszystkim zabieganym!

Paweł, Lublin

Dzięki nauczycielom w Speak Up w Bydgoszczy uwierzyłam, że nauka języka angielskiego może być naprawdę łatwa i przyjemna. Zajęcia są bardzo urozmaicone: połączenie zajęć z lektorem z zajęciami multimedialnymi sprawia, że uczę szybciej niż zakładała.

Marta, Bydgoszcz

Cieszę się, że wybrałem szkolę angielskiego Speak Up. Lektorzy to profesjonaliści i dodatkowo, mam dogodny dojazd do Speak Up w Warszawie. Polecam!

Robert, Warszawa

Tryb nauki w Speak Up motywuje mnie do systematycznej nauki angielskiego. W końcu trafiłam na idealną dla mnie metodę nauczania angielskiego.

Gosia, Kraków

Uczestniczę w zajęciach angielskiego w szkole Speak Up od kilku tygodni i przyznaję, że metoda stosowana przez Speak Up naprawdę jest skuteczna. CIeszę się , że połączenie zajęć multimedialnych z zajęciami z lektorem daje tak dobre efekty.

Ewka, Bielsko-Biała

Jestem zadowolony z nauki w szkole Speak Up w Szczecinie, ponieważ lektorzy zawsze chętnie odpowiedzą na pytania i wytłumaczą zawiłe reguły czasów "Past". Zamierzam kontynuować naukę w szkole Speak Up po zakończonym poziomie.

Piotrek, Szczecin

Dzięki angielskiego w Speak Up i intensywnym przyswajaniu słówek mogę oglądać ulubione zagraniczne seriale bez polskich napisów! Polecam każdemu szkolę języka angielskiego w Krakowie

Ewa, Kraków

Polecam szkołę języka angielskiego Speak Up każdemu kto szuka szkoły z elastycznym grafikiem zajęć i możliwością realizowania części lekcji angielskiego on-line.

Agata, Olsztyn

Dzięki zajęciom Multimedialnym on-line mogę się uczyć języka angielskiego o dowolnej godzinie, dowolnego dnia. Cieszę się, że szkoła Speak Up w Radomiu ma taką funkcjonalność.

Radosław, Radom

Dzięki nauce języka angielskiego w Speak Up udało mi się uzyskać pozytywny wynik testu podczas rozmowy o pracę. Polecam szkołę Speak Up każdemu kto myśli o awansie.

Anna, Warszawa

Dzięki nauce angielskiego w szkole językowej Speak Up w Gliwicach w ciągu zaledwie jednego miesiąca moja znajomość angielskiego zdecydowania się polepszyła!

Kuba, Gliwice

Lubię się uczyć języka angielskiego w Speak Up. Szkoła jako jedyna stosuje indywidualną metodę nauczania, dzięki czemu uczęszczam na naukę angielskiego w dogodnym dla mnie terminie.

Dorota, Wrocław

Dzięki nauce języka angielskiego przyswoiłem dużo ciekawych angielskich słówek. Speak Up Olsztyn to najskuteczniejsza szkoła, do której chodziłem.

Piotr, Olsztyn

Szkoła angielskiegp Speak Up stosuję skuteczną metodę nauczania. Dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia mogę uczyć się angielskiego wtedy kiedy chcę i tego czego chcę. Polecam.

Kaśka, Bielsko-Biała

Dzięki swobodnemu dostępowi do zajęć multimedialnych mogę się uczyć języka angielskiego wtedy kiedy chcę. Metoda Speak Up jest bardzo wygodna.

Karolina, Gorzów Wielkopolski

Jestem bardzo zadowolony. Zaangażowanie załogi szkoły językowej Speak Up Warszawa sprawia, że jestem bardziej zmobilizowany. Polecam znajomym.

Andrzej, Warszawa

Uczyłem się języka angielskiego przez wiele lat, ale dopiero gdy trafiłem do Speak Up zauważyłem znaczną poprawę w szybkości przyswajania business English. W końcu trafiłem na efektywną metodę nauczania angielskiego.

Robert, Gdańsk

Cieszę się, że wybrałam kurs angielskiego w szkole Speak Up Olsztyn. Dzięki przyjaznym lektorom atmosfera na zajęciach jest świetna i aż chce mi się uczyć, szczególnie angielskich słówek.

Aneta, Warszawa

Zajęcia z języka angielskiego w Speak Up Olszyn to duża przyjemność. Cieszę się, że zdecydowałam się na kurs angielskiego w tej szkole, dzięki temu mogę dostosować grafik lekcji angielskiego do zajęć na uczelni.

Gosia, Olsztyn

Lektorzy, którzy pracują w Speak Up Poznań są bardzo kompetentni, dzięki czemu kurs angielskiego jest na wysokim poziomie. Osobiście polecam!

Edyta S., Poznań

Terminy zajęć w szkole języka angielskiego Speak Up Poznań są bardzo elastyczne, dzięki czemu mogę uczestniczyć w kursie angielskiego wtedy kiedy chcę.

Marta, Poznań

Szkoła Speak Up Warszawa to profesjonalna placówka, w której z przyjemnością uczę się języka angielskiego. Polecam wszystkim swoim znajomym.

Marta, Warszawa

Lubię szkołę języka angielskiego Speak Up, ponieważ zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, dzięki czemu kurs angielskiego jest bardziej efektywny.

Wojtek, Warszawa
Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie