Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Aktualności

Special Five O'Clock Club

26/01/2015

Poznaj angielski zwyczaj!

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia podczas których w miłej atmosferze, przy filiżance aromatycznej herbaty lub kawy dowiemy się czym jest słynne angielskie Five O'Clock i co zazwyczaj je się lub pije na tę okazję. Zajęcia są idealne dla tych z Państwa, którzy właśnie zaczynają przygodę z angielskim.

 

Wszystkich zainteresowanych słuchaczy z poziomów Starter – Beginner 2  zapraszamy 30 stycznia o odzienie 17.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


ENGLISH THROUGH MUSIC

20/01/2015

Klub dla wszystkich miłośników muzyki i  języka angielskiego!

Przyjdź 26 stycznia o godzinie 18.30 do szkoły języka angielskiego w Lublinie, aby wspólnie z nami spróbować udowodnić jak muzyka może pomóc w nauce języka angielskiego, posłuchamy kilku piosenek i przeanalizujemy ich treść, koncentrując się na słownictwie.

 

Zapraszamy wszystkich słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate1 –Master 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


SPORTS CLUB

16/01/2015

Trochę sportu w Speak Up!

Sports club to klub poświęcony słownictwu związanemu ze sportem. Słuchacze będą mieli szansę porozmawiać o swoich ulubionych drużynach i sportowcach.

 

Wszystkich zainteresowanych z poziomów Beginner 2 -Elementary 2 zapaszmy do szkoły języka angielskiego w Lublinie  21 stycznia 2015 roku o godzinie 16.00.

 

O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Winter activities Club Activity

05/01/2015

Speak Up na sportowo!

Zapraszamy serdecznie wszystkich Słuchaczy z poziomów Elementary 1 i Elementary 2  na zajęcia na których poznają i przećwiczą w rozmowie słownictwo związane ze sportami zimowymi oraz  czynnościami wykonywanymi w wolnym czasie zimą.

 

 

Zainteresowanych zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Tychach 9 stycznia o godzinie 18.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


New Year's Club

01/01/2015

Postanowienia noworoczne, Sylwester, wspomnienia o świętach...

Zapraszamy serdecznie na zajęcia podczas których, każdy będzie mógł opowiedzieć o tym jak spędził święta oraz Sylwestra, a także podzielić się z innymi swoimi noworocznymi postanowieniami – to wszystko po angielsku.

 

Zajęcia odbywać się będą w szkole języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie.

Słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1 - Intermediate 1 zapraszamy 5 stycznia 2015 r. o godzinie 16.00, natomiast z poziomów Intermediate 2 - Advanced 2 zapraszamy 9 stycznia  2015 r. o godzinie 18.00.

 

O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Listening Club

31/12/2014

Pracujemy nad rozumieniem ze słuchu.

Zapraszamy na zajęcia mające na celu rozwinięcie umiejętności rozumienia tekstu ze słuchu, wzbogacone o elementy  nauki słownictwa i krótkie konwersacje.

 

 

Wszystkich zainteresowanych Słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate i Intermediate zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Warszawie Al. Solidarności 117. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Christmas Party

19/12/2014

Święta w Speak Up

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Gdyni zaprasza wszystkich swoich słuchaczy na zajęcia Bożonarodzeniowe z konkursami, grami i zabawami. Wszystkich chcących spędzić przedświąteczny czas w miłej i przyjaznej atmosferze zapraszamy 23 grudnia o godzinie 18.00 do szkoły Speak Up w Gdyni.  O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc organiczna.

 


Christmas traditions

15/12/2014

Boże Narodzenie w Wielkiej Brytanii.

 

Przyjdź na zajęcia prowadzone przez rodowitego Brytyjczyka i dowiedz się jak obchodzone są Święta Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii. Wykorzystując gry i zabawy zostanie przedstawiona kultura brytyjska.

Wszystkich zainteresowanych słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1 - Upper-Intermediate 2 zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Bydgoszczy 18 grudnia o godzinie 17.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 

 


SANTA CLAUS CLUB

03/12/2014

A Ty napisałeś już list do Mikołaja?

 

Przyjdź 6 grudnia o godzinie 10.00  do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie i weź udział w zajęciach, na których uczniowie będą mogli dowiedzieć się czegoś o Mikołaju, a także napisać do niego list. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Elementary1-Advanced2. Liczba miejsc ograniczona.

 


EXTRA CONVERSATION CLUB

02/12/2014

Zapraszamy na konwersacje w języku angielskim.

Przyjdź do szkoły języka angielskiego Speak Up w Olsztynie na zajęcia przeznaczona dla słuchaczy z poziomów Intermediate-Advanced. Na zajęciach prowadzone będą rozmowy w parach, dyskusja w grupie – wszystko, co rozwija umiejętność porozumiewania się, wypowiadania się na różne tematy oraz wymiany opinii.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą środę o godzinie 8.30 do szkoły Speak Up ul. Staromiejska 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Business Club

01/12/2014

Poznaj świat biznesu ze Speak Up

Przyjdź do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gdyni na zajęcia poświęcone tematyce biznesowej: negocjacjom, reklamie, rozmowie kwalifikacyjnej, strukturze firmy oraz wielu innym zagadnieniom ze sfery biznesu.

 

 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate 1 - Advanced 2 w dniach 1, 8 i 15 grudnia o godzinie 18.00 do szkoły Speak Up w Gdyni. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Andrzejki

24/11/2014

Wywróż sobie przyszłość po angielsku.

28 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy słuchaczy ze wszystkich poziomów do szkoły Speak Up w Rybniku. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji takich jak: andrzejkowe wróżby oraz wiele gier i zabaw w języku angielskim.

 

 

Czekamy na Ciebie w andrzejkowy wieczór.


ENVIRONMENTAL ISSUES

19/11/2014

Porozmawiaj o środowisku.

Przyjdź do Speak Up porozmawiaj z nami o problemach dotyczących środowiska i jego ochrony oraz poznaj słownictwo z tej dziedziny. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate-Advanced.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 22 listopada o godzinie 10.30 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Olsztynie. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 

Liczba miejsc ograniczona.


Game Club

17/11/2014

Rozerwij się ze Speak Up

21 listopada o godzinie 18.30 zapraszamy chętnych słuchaczy ze wszystkich poziomów  na spotkanie organizowane przez szkołę języka angielskiego Speak Up w Gliwicach . Spotkanie odbędzie się w Club4 Art,  będzie to okazja do poznania innych słuchaczy oraz lektorów szkoły Speak Up, przewidujemy też grę w quiz oraz inne zabawy językowe po angielsku.

 

Liczna miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Taboos Issues

14/11/2014

Porozmawiaj na kontrowersyjne tematy po angielsku.

Wszystkich słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate 1 – Advanced 2  zapraszamy na zajęcia do klubu dyskusyjnego poświęcone kontrowersyjnej tematyce.

 

Zajęcia odbędą się 19 listopada o godzinie 18.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Kielcach.

Liczba chętnych ograniczona.

 


Wyjście na Kręgle

26/01/2015

Ze Speak Up polaczysz naukę z rozrywką.

Zapraszamy na wspólną zabawę oraz naukę stosownego słownictwa w nowo odremontowanym Klubie Klimat w Bielsku Białej przy kręglach.

 

 

Na imprezę zapraszamy wszystkich Słuchaczy szkoły Speak Up w Bielsku-Białej, która odbędzie się 31 stycznia o godzinie 19.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. 


Special Coaching Club

19/01/2015

Serdecznie zapraszamy na warsztaty samorozwoju w ramach projektu „Osiągaj cele ze Speak Up”!

Zajęcia prowadzi certyfikowany coach/trener i lektor języka angielskiego. Jeśli masz cel i potrzebujesz motywacji w jego osiągnięciu , ten klub jest dla Ciebie! Jeśli nie masz celu, my pomożemy Ci go znaleźć! Zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

 

Wszystkich zainteresowanych słuchaczy z poziomów Intermediate 2 – Advanced 2 zapraszamy 26 stycznia 2015 r. o godzinie 19.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Learning Styles Special Club

12/01/2015

Sprawdź jaka metoda nauki języka angielskiego jest dla Ciebie najlepsza!

Czy wiesz, że od Twojego stylu uczenia zależy to, jakimi technikami i z jakich źródeł powinieneś korzystać ucząc się języka angielskiego? Serdecznie zapraszamy na warsztaty, które pomogą Ci jeszcze skuteczniej uczyć się z nami.

 

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich słuchaczy odbędą się 19 stycznia 2015 r. o godzinie 19.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Club Plus

01/01/2015

Powtórka dla początkujących.

Zapraszamy na zajęcia przeznaczone dla osób starszych z poziomu Starter, które słabiej radzą sobie z gramatyką oraz słownictwem na poziomie starter i potrzebują powtórzenia. Przygotowaliśmy krzyżówki, uzupełniani i ćwiczenia w parach. Zajęcia  poprowadzi lektorka lubiana przez słuchaczy, która będzie monitorowała pracę uczniów i zwracała uwagę na ortografię.

 

Zajęcia odbywać się będą cyklicznie 5,9,12,16,19 i 23 stycznia 2015 r. w szkole języka angielskiego Speak Up w Łodzi Pl. Wolności 10/11.

 

O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


FCE/CAE Club

01/01/2015

Przygotuj się do egzaminów ze Speak Up.

Zapraszamy na zajęcia dla Słuchaczy zainteresowanych egzaminami First i Advanced - ćwiczenia charakterystyczne dla obu egzaminów mające na celu rozwijanie wszystkich umiejętności językowych oraz poznanie technik zdawania tych egzaminów.

 

 

Wszytkich zainteresowanych zapraszamy co tydzień do szkoły języka angielskiego Speak Up w Warszawie Al. Solidarności 117. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


New Year's Club

29/12/2014

Podsumuj rok 2014 ze Speak Up!

Zapraszamy na zajęcia poświęcone podsumowaniom starego roku, a dokonanie „zysków i strat” w języku angielskim, rozmowa na temat nadziei i oczekiwań związanych z Nowym Rokiem. Każdy z uczniów zadeklaruje jakieś postanowienie noworoczne, związane z językiem angielskim.

 

Zajęcia przeznaczone dla słuchaczy z poziomów Intermediate 1 – Master 2 odbędą się 2 stycznia o godzinie 18.30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie.

 

O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Christmas Club

17/12/2014

Święta Bożego Narodzenia w Speak Up.

 

Przyjdź 22 grudnia o godzinie 18.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Kielcach i weź udział w zajęciach poświęconych słownictwu związanemu ze świętami Bożego Narodzenia oraz ich obchodami w krajach anglojęzycznych.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Starter – Beginneg 2. Liczba miejsc ograniczona.

 


BEAUTY CLUB

08/12/2014

Specjalnie dla Słuchaczek Speak Up

Szkoła Speak Up w Olsztynie zaprasza wszystkich słuchaczy z poziomów Elementary-Advanced, a szczególnie Słuchaczki na zajęcia o sztuce makijażu i wizażu w języku angielskim – nie tylko w teorii, ale i praktyce – prosimy Panie, aby zabrały ze sobą przybory do makijażu.

 

 

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy 13 grudnia o godzinie 11.30 do szkoły Speak Up w Olsztynie ul. Staromiejska 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


SPECIAL COACHING CLUB

03/12/2014

Warsztaty samorozwoju w ramach projektu „Osiągaj cele ze Speak Up”!

Zajęcia poprowadzi certyfikowany coach/trener i lektor języka angielskiego. Jeśli masz cel i potrzebujesz motywacji w jego osiągnięciu, ten klub jest dla Ciebie! Jeśli nie masz celu, my pomożemy Ci go znaleźć! Wystarczy, że przyjdziesz do Skały Speak Up w Rzeszowie.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate 1 – Advanced 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Matura Club

01/12/2014

 Zdaj maturę z języka angielskiego ze Speak Up

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Gdyni zaprasza wszystkich słuchaczy z poziomów Pre- Intermediate 1-Intermediate na zajęcia cykliczne przeznaczone dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego.

 

 

Zajęcia odbywać się będą 1, 8 i 15 grudnia o godzinie 17.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


FCE/CAE Club

01/12/2014

Klub dla Słuchaczy zainteresowanych egzaminami First i Advanced.

Ćwiczenia charakterystyczne dla obu egzaminów mające na celu rozwijanie wszystkich umiejętności językowych oraz poznanie technik zdawania tych egzaminów.

 

 

Zapraszamy w grudniu wszystkich słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate - Advanced do szkoły Speak Up w Warszawie ul. Solidarności 117. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Andrzejki

24/11/2014

Wywróż sobie przyszłość po angielsku.

28 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy słuchaczy ze wszystkich poziomów do szkoły Speak Up w Rybniku. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji takich jak: andrzejkowe wróżby oraz wiele gier i zabaw w języku angielskim.

Czekamy na Ciebie w andrzejkowy wieczór.


Beer Club

18/11/2014

Spędź miło wieczór w Speak Up.

 

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Toruniu przygotowała wyjątkowe zajęcia dla słuchaczy z poziomów Beginner 1 – Pre-Intermediate 2. Słuchacze będą mieli możliwość degustacji różnych rodzajów piwa w przyjemnej quizowej atmosferze w języku angielskim.

Wszystkich chętnych zapraszamy do szkoły Speak Up w Toruniu 21 listopada o godzinie 19.00.

Nie może Cię tam zabraknąć.

 


Open Day

17/11/2014

Przyjdź i zobacz jak wyglądają zajęcia w szkole języka angielskiego Speak U.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki w szkole języka angielskiego Speak Up w Rybniku zapraszamy na  zajęcia ogólnorozwojowe.

 

 

Przyjdź 21 listopada o godzinie 17.00 do szkoły Speak Up w Rybniku  i zobacz jak uczymy języka angielskiego.


PRONUNCIATION CLUB

11/11/2014

Poćwicz angielską wymowę.

 

Na zajęciach będziesz miał możliwość ćwiczenia wymowy wymagających szczególnej uwagi słów i fraz angielskich.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Elementary-Pre-Intermediate i odbęda się 15 listopada o godzinie 13.30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Olsztynie  w Sali dydaktycznej przy ul. Staromiejskiej 2.

Liczba miejsc ograniczona.Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie