Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Aktualności

Christmas Party

19/12/2014

Święta w Speak Up

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Gdyni zaprasza wszystkich swoich słuchaczy na zajęcia Bożonarodzeniowe z konkursami, grami i zabawami. Wszystkich chcących spędzić przedświąteczny czas w miłej i przyjaznej atmosferze zapraszamy 23 grudnia o godzinie 18.00 do szkoły Speak Up w Gdyni.  O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc organiczna.

 


Christmas traditions

15/12/2014

Boże Narodzenie w Wielkiej Brytanii.

 

Przyjdź na zajęcia prowadzone przez rodowitego Brytyjczyka i dowiedz się jak obchodzone są Święta Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii. Wykorzystując gry i zabawy zostanie przedstawiona kultura brytyjska.

Wszystkich zainteresowanych słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1 - Upper-Intermediate 2 zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Bydgoszczy 18 grudnia o godzinie 17.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 

 


SANTA CLAUS CLUB

03/12/2014

A Ty napisałeś już list do Mikołaja?

 

Przyjdź 6 grudnia o godzinie 10.00  do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie i weź udział w zajęciach, na których uczniowie będą mogli dowiedzieć się czegoś o Mikołaju, a także napisać do niego list. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Elementary1-Advanced2. Liczba miejsc ograniczona.

 


EXTRA CONVERSATION CLUB

02/12/2014

Zapraszamy na konwersacje w języku angielskim.

Przyjdź do szkoły języka angielskiego Speak Up w Olsztynie na zajęcia przeznaczona dla słuchaczy z poziomów Intermediate-Advanced. Na zajęciach prowadzone będą rozmowy w parach, dyskusja w grupie – wszystko, co rozwija umiejętność porozumiewania się, wypowiadania się na różne tematy oraz wymiany opinii.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą środę o godzinie 8.30 do szkoły Speak Up ul. Staromiejska 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Business Club

01/12/2014

Poznaj świat biznesu ze Speak Up

Przyjdź do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gdyni na zajęcia poświęcone tematyce biznesowej: negocjacjom, reklamie, rozmowie kwalifikacyjnej, strukturze firmy oraz wielu innym zagadnieniom ze sfery biznesu.

 

 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate 1 - Advanced 2 w dniach 1, 8 i 15 grudnia o godzinie 18.00 do szkoły Speak Up w Gdyni. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Andrzejki

24/11/2014

Wywróż sobie przyszłość po angielsku.

28 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy słuchaczy ze wszystkich poziomów do szkoły Speak Up w Rybniku. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji takich jak: andrzejkowe wróżby oraz wiele gier i zabaw w języku angielskim.

 

 

Czekamy na Ciebie w andrzejkowy wieczór.


ENVIRONMENTAL ISSUES

19/11/2014

Porozmawiaj o środowisku.

Przyjdź do Speak Up porozmawiaj z nami o problemach dotyczących środowiska i jego ochrony oraz poznaj słownictwo z tej dziedziny. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate-Advanced.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 22 listopada o godzinie 10.30 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Olsztynie. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 

Liczba miejsc ograniczona.


Game Club

17/11/2014

Rozerwij się ze Speak Up

21 listopada o godzinie 18.30 zapraszamy chętnych słuchaczy ze wszystkich poziomów  na spotkanie organizowane przez szkołę języka angielskiego Speak Up w Gliwicach . Spotkanie odbędzie się w Club4 Art,  będzie to okazja do poznania innych słuchaczy oraz lektorów szkoły Speak Up, przewidujemy też grę w quiz oraz inne zabawy językowe po angielsku.

 

Liczna miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Taboos Issues

14/11/2014

Porozmawiaj na kontrowersyjne tematy po angielsku.

Wszystkich słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate 1 – Advanced 2  zapraszamy na zajęcia do klubu dyskusyjnego poświęcone kontrowersyjnej tematyce.

 

Zajęcia odbędą się 19 listopada o godzinie 18.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Kielcach.

Liczba chętnych ograniczona.

 


EXTRA CONVERSATION CLUB

03/11/2014

Zapraszamy na konwersacje  w języku angielskim.

Przyjdź  do szkoły języka angielskiego Speak Up i weź udział w zajęciach przeznaczonych dla  słuchaczy z poziomów Intermediate-Advanced.  Na zajęciach będą prowadzone rozmowy w parach, dyskusja w grupie – wszystko, co rozwija umiejętność porozumiewania się, wypowiadania się na różne tematy oraz wymiany opinii w języku angielskim.

 

Zajęcia będą się odbywały w każda środę listopada o godzinie 8.30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Olsztynie w sali dydaktycznej przy ul. Staromiejskiej 2.

 

Liczba miejsc ograniczona.


GRAMMAR CLUB

02/11/2014

Powtórka z czasów.

Przypomnij sobie, powtórz i utrwal poznane czasy i ważniejsze struktury gramatyczne w języku angielskim. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate 1-Advanced 2.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zajęcia do szkoły języka angielskiego Speak Up w Olsztynie w każda środę o godzinie 9.30.

Liczna miejsc ograniczona.

 


FCE/CAE Club

01/11/2014

Przygotuj się do egzaminu ze Speak Up.

Zapraszamy wszystkich Słuchaczy zainteresowanych egzaminami First i Advanced. Przygotowaliśmy  ćwiczenia charakterystyczne dla obu egzaminów mające na celu rozwijanie wszystkich umiejętności językowych oraz poznanie technik zdawania tych egzaminów.

 

Zajęcia będą odbywały się w każdym tygodniu listopada w szkole języka angielskiego Speak Up w Warszawie Al. Waszyngtona 146. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 

 

Liczba miejsc ograniczona.


Psychotest Club

21/10/2014

Sprawdź  się! 

Zapraszamy wszystkich uczniów Speak Up na zajęcia, na których każdy będzie miał możliwość zrobić kilka testów psychologicznych w języku angielskim i omówić je.

 

 

Zajęcia odbędą się 24 października o godzinie 19.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Toruniu.


Club Activites – Reading Music.

20/10/2014

Słuchasz anglojęzycznych piosenek?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zajęcia na których będziesz mógł przetłumaczyć swoją ulubioną piosenkę.

 

Zajęcia odbędą się 24 października o godzinie 17.30 w szkole języka angielskiego w Tychach.

 

Liczba miejsc ograniczona.


Pronunciation Clubs

09/10/2014

Ćwicz angielską wymowę ze Speak Up

Specjalnie dla uczniów mających problemy z wymową przygotowaliśmy zajęcia dzięki którym będą mogli poprawić swoja wymowę. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów z poziomów Starter – Beginner 2 .

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w październiku do szkoły języka angielskiego Speak Up w Częstochowie.

 

O szczegóły zajęć prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Christmas Club

17/12/2014

Święta Bożego Narodzenia w Speak Up.

 

Przyjdź 22 grudnia o godzinie 18.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Kielcach i weź udział w zajęciach poświęconych słownictwu związanemu ze świętami Bożego Narodzenia oraz ich obchodami w krajach anglojęzycznych.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Starter – Beginneg 2. Liczba miejsc ograniczona.

 


BEAUTY CLUB

08/12/2014

Specjalnie dla Słuchaczek Speak Up

Szkoła Speak Up w Olsztynie zaprasza wszystkich słuchaczy z poziomów Elementary-Advanced, a szczególnie Słuchaczki na zajęcia o sztuce makijażu i wizażu w języku angielskim – nie tylko w teorii, ale i praktyce – prosimy Panie, aby zabrały ze sobą przybory do makijażu.

 

 

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy 13 grudnia o godzinie 11.30 do szkoły Speak Up w Olsztynie ul. Staromiejska 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


SPECIAL COACHING CLUB

03/12/2014

Warsztaty samorozwoju w ramach projektu „Osiągaj cele ze Speak Up”!

Zajęcia poprowadzi certyfikowany coach/trener i lektor języka angielskiego. Jeśli masz cel i potrzebujesz motywacji w jego osiągnięciu, ten klub jest dla Ciebie! Jeśli nie masz celu, my pomożemy Ci go znaleźć! Wystarczy, że przyjdziesz do Skały Speak Up w Rzeszowie.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate 1 – Advanced 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Matura Club

01/12/2014

 Zdaj maturę z języka angielskiego ze Speak Up

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Gdyni zaprasza wszystkich słuchaczy z poziomów Pre- Intermediate 1-Intermediate na zajęcia cykliczne przeznaczone dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego.

 

 

Zajęcia odbywać się będą 1, 8 i 15 grudnia o godzinie 17.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


FCE/CAE Club

01/12/2014

Klub dla Słuchaczy zainteresowanych egzaminami First i Advanced.

Ćwiczenia charakterystyczne dla obu egzaminów mające na celu rozwijanie wszystkich umiejętności językowych oraz poznanie technik zdawania tych egzaminów.

 

 

Zapraszamy w grudniu wszystkich słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate - Advanced do szkoły Speak Up w Warszawie ul. Solidarności 117. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Andrzejki

24/11/2014

Wywróż sobie przyszłość po angielsku.

28 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy słuchaczy ze wszystkich poziomów do szkoły Speak Up w Rybniku. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji takich jak: andrzejkowe wróżby oraz wiele gier i zabaw w języku angielskim.

Czekamy na Ciebie w andrzejkowy wieczór.


Beer Club

18/11/2014

Spędź miło wieczór w Speak Up.

 

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Toruniu przygotowała wyjątkowe zajęcia dla słuchaczy z poziomów Beginner 1 – Pre-Intermediate 2. Słuchacze będą mieli możliwość degustacji różnych rodzajów piwa w przyjemnej quizowej atmosferze w języku angielskim.

Wszystkich chętnych zapraszamy do szkoły Speak Up w Toruniu 21 listopada o godzinie 19.00.

Nie może Cię tam zabraknąć.

 


Open Day

17/11/2014

Przyjdź i zobacz jak wyglądają zajęcia w szkole języka angielskiego Speak U.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki w szkole języka angielskiego Speak Up w Rybniku zapraszamy na  zajęcia ogólnorozwojowe.

 

 

Przyjdź 21 listopada o godzinie 17.00 do szkoły Speak Up w Rybniku  i zobacz jak uczymy języka angielskiego.


PRONUNCIATION CLUB

11/11/2014

Poćwicz angielską wymowę.

 

Na zajęciach będziesz miał możliwość ćwiczenia wymowy wymagających szczególnej uwagi słów i fraz angielskich.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Elementary-Pre-Intermediate i odbęda się 15 listopada o godzinie 13.30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Olsztynie  w Sali dydaktycznej przy ul. Staromiejskiej 2.

Liczba miejsc ograniczona.


Film Club

03/11/2014

Jeśli lubisz oglądać filmy i dyskutować na ich temat jest to klub dla Ciebie!

Oglądać będziemy film obyczajowy w języku angielskim oparty na obchodach tradycyjnego święta brytyjskiego.

 

Wszystkich zainteresowanych słuchaczy z poziomów Elementary 1 – Advanced 2 zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gorzowie Wielkopolskim  5 listopada o godzinie 18.00.

Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


CA Communication Games

01/11/2014

Poćwicz angielską wymowę przy grach w Speak Up.

Zapraszamy na zajęcia do bardzo popularnego klubu. Jest to klub dla słuchaczy chcących poużywać języka angielskiego w mowie przy grach i zabawach. Zajęcia przeznaczone są dla różnych poziomów.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up we Wrocławiu. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 

Liczba miejsc ograniczona.

 


Halloween Day

27/10/2014

Cukierek czy psikus?

Zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up na mroczne spotkania, które będą miały miejsce cały dzień i będą przygotowane dla różnych poziomów zaawansowania.

 

Wszystkich chcących przeżyć chwile grozy zapraszamy 31 października  do szkoły języka angielskiego Speak Up w Bielsku-Białej.

 

O szczegóły proszę pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


FCE/CAE Club

21/10/2014

Zdobądź certyfikaty językowe i podnieś swoje kwalifikacje.

Specjalnie dla Ciebie szkoła Speak Up przygotowała zajęcia na których poprawisz swoje umiejętności w języku angielskim wymagane na kursach przygotowujących do egzaminów FCE/CAE.

Wszystkich zainteresowanych uczniów z poziomów Upper-Intermediate 1 – Advanced 2 zapraszamy 25 października o godzinie 10.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Kielcach.

Liczba miejsc ograniczona.

 

 


Cinema Club

13/10/2014

Porozmawiaj po angielsku o filmach w Speak Up.

Zapraszamy na zajęcia na których uczniowie będą mieli możliwość porozmawiania o swoich ulubionych filmach i muzyce filmowej, z wykorzystaniem kinematograficznego słownictwa. Lektor zaprezentuje kultowe sceny światowego kina, które każdy kinoman powinien znać.

 

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów z poziomów Elementary 1 – Elementary 2 odbędą się 16 października o godzinie 19.30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie.

 

O szczegóły proszę pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


American History Club

08/10/2014

Poznaj historię USA.

Zapraszamy wszystkich uczniów z poziomów Upper-Intermediate 1 – Advanced 2  zainteresowanych historią USA na zajęcia, które odbędą się 10 października w szkole języka angielskiego Speak Up w Łodzi Pl. Wolności 10/11.

Zajęcia przewidują poznanie nazwy najważniejszych wydarzeń historycznych USA, czytanie krótkiego tekstu, ćwiczenia na rozumienie tekstu oraz dyskusję w grupie.

O szczegóły proszę pytać w szkole.

Liczba miejsc ograniczona.Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie