Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Aktualności

Dzień Otwarty w Lublinie

03/09/2015

Przekonaj się, że to właśnie My uczymy najlepiej w Lublinie!

Dzień Otwarty w Lublinie

Jeśli nie masz planów na wolne popołudnie przyjdź do Szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie, która organizuje Dzień Otwarty w dniu 10 września od godz. 11:00 i sprawdź gdzie uczą się najlepsi! Tylko tego dnia będziesz miał okazje sprawdzić swoja znajomość języka angielskiego, bezpłatnie przetestować nowatorska metodę nauki w postaci lekcji Multimedialnej, poznać naszych lektorów oraz zapoznać się z atrakcyjna propozycją nauki w naszej Szkole. Zapraszamy!Dzień Otwarty w Krakowie!

03/09/2015

Gorąco zapraszamy! 

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Krakowie przy al. Słowackiego 64 serdecznie zaprasza wszystkich uczniów oraz zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole na Dzień Otwarty, który odbędzie się 10.09 2015. Nasi lektorzy w godzinach od 9-19 będą do dyspozycji uczestników Dnia Otwartego. W ten dzień będzie można wziąć udział w krótkich tematycznych lekcjach pokazowych (m.in. moda, kultura i sztuka, muzyka, motoryzacja, medycyna, gotowanie). Zapraszamy również do sali multimedialnej, gdzie wszyscy będą mogli zrobić bezpłatny test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego i otrzymać zestaw materiałów do nauki. SPECIAL COACHING CLUB

01/09/2015

Masz problem z motywacją do nauki angielskiego?

Przyjdź na warsztaty samorozwoju w ramach projektu „Osiągaj cele ze Speak Up”! Jeśli masz cel i potrzebujesz motywacji w jego osiągnięciu , ten klub jest dla Ciebie! Jeśli nie masz celu, my pomożemy Ci go znaleźć! . Z nami każdy postęp w nauce, będzie Cię motywował do dalszych działań. Zajęcia przeznaczone  dla słuchaczy z poziomów Intermediate 2 – Advanced 2 będą odbywały się w szkole języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie. Nie może Cię zabraknąć. O szczegóły pytaj w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


BUSINESS CLUB

31/08/2015

 Czy wiesz, że język angielski jest obecnie pierwszym językiem biznesu?

Jeśli chcesz się swobodnie posługiwać angielskim w kontekście biznesowym, przyjdź na zajęcia z cyklu Business Club. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zajęcia poświęcone tematyce biznesowej, negocjacjom, reklamie, rozmowie kwalifikacyjnej, strukturze firmy itd. Ćwiczenia które przygotowaliśmy pozwolą Ci poznać nowe słownictwo, przydatne w życiu zawodowym oraz osobistym. Dzięki tym zajęciom będziesz mógł swobodnie porozmawiać ze znajomym z pracy na bieżące tematy z dziedziny gospodarki. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate 1  - Master 2 i odbywać się będą w każdy piątek września o godzinie 18:30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Liczba uczestników ograniczona. O szczegóły pytaj w szkole.Dzień Otwarty w Łodzi

28/08/2015

Nie może Cię zabraknąć!

Szkoła języka angielskiego Speak-Up w Łodzi przy al. Piłsudskiego 5 przygotowała dla wszystkich osób zainteresowanych kursem języka angielskiego DZIEŃ OTWARTY dnia 1 września br. o godzinie 12:00. Specjalnie na ten dzień zaplanowaliśmy dla Was bezpłatne zajęcia multimedialne, test znajomości języka angielskiego oraz krótkie spotkanie z konsultantem dydaktycznym. Specjalne dofinansowanie do kursu dostępne tylko tego dnia. Liczba dofinansowań jest limitowana. Nie może Was zabraknąć. Widzimy się 1.09.2015r. o godzinie 12:00. DO ZOBACZENIA!


Odzień Otwarty w Gorzowie Wielkopolskim

28/08/2015

Poznaj metode nauczania języka angielskiego Speak Up.

 

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Gorzowie Wlkp. zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 31.08.2015r. od godz. 10,00 do godz. 18,00. Dla wszystkich zainteresowanych nauka w naszej szkole przygotowaliśmy bezpłatne konsultacje z lektorami. Każdy będzie mógł wziąć udział w lekcji multimedialnej oraz wypełnić test pozwalający określić poziom znajomości języka angielskiego.

Czekamy na Was już w poniedziałek! Zapraszamy.

 

 


ECOLOGY CLUB

26/08/2015

Środowisko i przyroda nie są Ci obojętne?

 

Cóż za pytanie!  Każdy lubi oderwać się od codzienności i spędzić czas na łonie natury.  Aby było to przyjemne, musimy dbać o środowisko, które nas otacza. Na zajęciach klubu ekologicznego będziesz miał szansę porozmawiać  z Jamesem – wielkim orędownikiem ekologii – o problemach ekologicznych i sposobach ich rozwiązywania. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate 1  - Master 2. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie 3 września o godzinie 18:00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


UWAGA!

13/08/2015

Drogi Słuchaczu uprzejmie informujemy, że w dniu 15 sierpnia szkoły Speak Up będą zamknięte

Zapraszamy w tym czasie do realizacji lekcji MM online, a na zajęcia z lektorem już  w poniedziałek, 17 sierpnia.

Życzymy udanego weekendu:)

 


ENGLISH THROUGH MUSIC

12/08/2015

Naucz się angielskiego przez słuchanie piosenek!

20 sierpnia o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich słuchaczy szkoła języka angielskiego Speak Up w Lublinie z poziomów Intermediate 1 – Master 2 na zajęcia dedykowane uczniom, którzy lubią muzykę i chcieliby połączyć swoją pasję z nauką angielskiego. Uczniowie przyjrzą się ciekawym tekstom i posłuchają najpopularniejszych piosenek wszech czasów. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Special Club – picnic in Paprocany

05/08/2015

Chcesz spędzić miło popołudnie?

Wypoczynek na łonie natury i jednocześnie nauka języka angielskiego  - nie może Cię zabraknąć! Szkoła języka angielskiego Speak Up w Tychach zaprasza wszystkich swoich słuchaczy na piknik nad jeziorem w ośrodku Paprocany. Piknik będzie połączony z grami językowymi i ruchowymi.  Zapraszamy 13 sierpnia o godzinie 18.00 do ośrodka Paprocany w Tychach. Nie może Was zabraknąć! O szczegóły prosimy pytać w recepcji.

 


LADIES CLUB

02/08/2015

Zapraszamy wszystkie Panie!

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Lublinie zaprasza 4 sierpnia o godzinie 16.00 na zajęcia dedykowane głównie Paniom (chociaż Panowie też są mile widziani). Na zajęciach poćwiczymy opisywanie osób. Panie będą się przedstawiać i ćwiczyć przykładowe rozmowy po zapoznaniu się. Zajęcia przeznaczone są dla Słuchaczy z poziomów Starter – Beginner 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


LISTENING CLUB

14/07/2015

Chciałbyś popracować nad rozumieniem tekstu ze słuchu?

Zapraszamy 21 lipca br. o godzinie 17.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gdańsku przy ulicy Heweliusza 11 na lekcję, na której będziemy ćwiczyć rozumienie ze słuchu. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomu Elementary. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Otwarcie nowej szkoły Speak Up

08/07/2015

To już JUTRO!

Poszukujesz skutecznych kursów angielskiego w Opolu? Sprawdź szkołę językową Speak Up na ul. Ozimskiej 25 i zobacz jak przyjemna i szybka może być nauka angielskiego.

Otwarcie już jutro - 9 lipca!

Przyjdź i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

ZAPRASZAMY!


Wycieczka!

03/07/2015

Lubisz górskie przygody?

Wszystkich słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up w Bielsku-Białej zapraszamy 11 lipca br. o godzinie 9:00 do udziału w wycieczce górskiej na Błatnią z Native Speakerem.

Na pewno przydadzą się dobre buty i prowiant na drogę. Podczas wędrówki po górach będziemy rozmawiać w języku angielskim! Zachęcamy do spędzenia aktywnie i pożytecznie lipcowej soboty. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


BUSINESS CLUB

29/06/2015

Język angielski jest obecnie pierwszym językiem biznesu.

Zapraszamy zatem na zajęcia z cyklu Business Club wszystkie osoby, które chciałyby zgłębić słownictwo biznesowe i swobodnie posługiwać się angielskim w kontekście biznesowym. Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek lipca o godzinie 16:00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie i przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów: Pre-Intermediate 1 do Intermedialne 1. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Dzień Otwarty w Sosnowcu!

03/09/2015

Zapraszamy do Speak Up!


Zapraszamy już 10 września br. na Dni otwarte do szkoły języka angielskiego Speak Up w Sosnowcu. Wszystkim gościom gwarantujemy bezpłatną lekcję z NATIVE SPEAKEREM na ciekawe tematy do wyboru zgodnie z aktualnym poziomem znajomości angielskiego. Bezpłatny test językowy oraz indywidualnie dobrany program dopasowany do potrzeb, a także konsultacje dydaktyczne.  Wszystko to w wyjątkowej angielskiej atmosferze  


Matura Club

02/09/2015

Maturzysto, czas zacząć przygotowania do egzaminu dojrzałości!

Matura to najważniejszy egzamin w życiu młodego człowieka, otwiera mu nowe możliwości.  Dlatego nie zwlekaj! Już teraz zapisz się na zajęcia, które przygotują Cię do egzaminu z języka angielskiego. Z nami zdasz maturę na 100%. Wszystkich maturzystów zapraszamy na zajęcia  do szkoły języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie.  Zajęcia dla  Słuchaczy z poziomów Elementarzy 1 - Advanced 2 przygotowujące do matury podstawowej odbędą się 10 i 24 września, natomiast zajęcia  dla a Słuchaczy od poziomu Upper-Intermediate 1  przygotowujące do matury rozszerzonej  odbędą się  17 września. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona

 


MEDICAL CLUB

31/08/2015

Medycyna łatwo i przyjemnie?

Tak! W naszym klubie medycznym w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy klub medyczny, w którym możesz poznać i pogłębić specjalistyczne słownictwo i zwroty medyczne. Teraz znajomość nazw chorób, leków czy szczegółowej anatomii człowieka po angielsku nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate 1  - Master 2 i odbędą się 7 września o godzinie 18:30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona. Weź udział w zajęciach i zobacz, jakie to proste.Dzień Otwarty w Bydgoszczy!

28/08/2015

Zapraszamy nie tylko Słuchaczy, ale i osoby zainteresowane nauką w Speak Up.

Zachęcamy wszystkie osoby, które myślą o nauce języka angielskiego i lubią brać udział we wszelkiego rodzaju quizach do wspólnej zabawy i biesiadowania, które odbędzie się w najbliższą sobotę 29.08.2015 w miejscowości Stopka koło Bydgoszczy. W restauracji na wolnym powietrzu o godzinie 14:00 spotykają się nasi słuchacze i pracownicy. Nasz native speaker będzie prowadził dyskusję, a tematy będą związane z uprawianiem sportu i aktywnością fizyczną. Przewidziany jest też quiz w języku angielskim, w którym nagrodą jest lekcja konwersacji z native speakerem. Przyłącz się do nas i poznaj naszą szkołę! Zapraszamy! 

 Dzień Otwarty w Opolu.

28/08/2015

Jak uczyć się skutecznie języka angielskiego?

Przyjdź do nowo powstałej szkoły Speak Up w Opolu 31.08.2015r. o godzinie 17:00 i dowiedz się jak skutecznie uczyć się języka angielskiego. Dowiesz się na jakim poziome języka znajdujesz się obecnie i jakim jesteś typem ucznia. lektorzy przedstawią Ci naszą metodę i techniki nauczania. Każdy będzie mógł zobaczyć jak realizowane są zajęcia Multimedialne, a jakby tego było mało, każdy będzie mógł wziąć udział w quizie z wiedzy o szkole Speak Up i wygrać super nagrody. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Zapraszamy!"


Dzień Otwarty w Olsztynie

27/08/2015

„Z nami nauczysz się języka… i dużo więcej!”

Zapraszamy 1 września o godzinie 17.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Olsztynie, ul. 1 Maja 18/19. Podczas Dnia Otwartego, każdy będzie miał możliwość wziąć udział w lekcji otwartej na temat: „Stany Zjednoczone – kultura i zwyczaje”. Zapraszamy! Nie może Cię zabraknąć.


BRITISH VS AMERICAN ENGLISH

19/08/2015

Poznaj różnice językowe.

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Lublinie zaprasza swoich Słuchaczy 27 sierpnia o godzinie 18.30 na zajęcia przeznaczone dla uczniów zainteresowanych różnicami między angielskim brytyjskim i amerykańskim. Uczniowie będą mogli poznać najpopularniejsze i najczęściej spotykane słownictwo w ciekawych ćwiczeniach. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate 1 – Master 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczna miejsc ograniczona.

 


Wycieczka!

12/08/2015

Nie masz planów na sobotę? Spędź z nami ten dzień!

Wszystkich słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up w Bielsku-Białej zapraszamy 22 sierpnia br. o godzinie 9:00 do udziału w wycieczce górskiej na Błatnią z Native Speakerem. Na pewno przydadzą Ci się dobre buty i prowiant na drogę. Podczas wędrówki po górach będziemy rozmawiać w języku angielskim! Zachęcamy do spędzenia aktywnie i pożytecznie letniej soboty. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


SPORT CLUB

10/08/2015

Lubisz sport? To zajęcia dla Ciebie!

 

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Lublinie zaprasza  17 sierpnia o godzinie 18.30 na zajęcia dedykowane uczniom, którzy interesują się sportem.  Słuchacze będą mogli poznać słownictwo charakterystyczne dla różnych dyscyplin i porozmawiać o najlepszych sportowcach. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Beginner 2 – Elementary 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Cummunication strategies

03/08/2015

Masz mały zakres słownictwa, a  chciałbyś się dogadać po angielsku?

 

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Gliwicach przygotowała dla wszystkich swoich słuchaczy warsztaty, o tym jak przełamać barierę mówienia oraz jak radzić sobie w sytuacji kiedy 'zabraknie' nam słowa. Wszystkich chcących wziąć udział w warsztatach, zapraszamy 7 sierpnia do szkoły Speak Up w Gliwicach. O szczegóły prosimy pytać w recepcji. Liczba miejsc ograniczona.

 


FCE/CAE Club

01/08/2015

Przygotuj się z nami do egzaminu.

 

FCE/CAE Club  to klub dla Słuchaczy zainteresowanych egzaminami First i Advanced - ćwiczenia charakterystyczne dla obu egzaminów mające na celu rozwijanie wszystkich umiejętności językowych oraz poznanie technik zdawania tych egzaminów. Zajęcia przeznaczone  dla uczniów z poziomów Upper-Intermediate – Advanced odbywać się będą co tydzień w szkole języka angielskiego Speak Up w Warszawie na al. Solidarności.  . Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 

 

 


COMPUTER AND VIDEO GAMES CLUB

14/07/2015

Jeśli lubisz gry komputerowa, jest to klub dla Ciebie!

Zajęcia dedykowane są uczniom, którzy uwielbiają gry komputerowe. Słuchacze opowiedzą o swoich preferencjach związanych z grami komputerowymi. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach zapraszamy 21 lipca br. o godzinie 18:30 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Zajęcia przeznaczone sa dla Słuchaczy z poziomów Elementary 1 - Pre-Intermediate 2. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


MILITARY CLUB

06/07/2015

Klub dla pasjonatów wojska.

Jeśli interesuje Cię tematyka militarna, zapraszamy 13 lipca br. do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Na zajęciach  uczniowie będą mogli poznać słownictwo związane z wojskowością i porozmawiać na tematy związane z sytuacją zbrojną na świecie. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Beginner 2 – Eklementary 2. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Otwarcie szkoły Speak Up!

30/06/2015

Zapraszamy do Zielonej Góry!

Już 2 lipca zapraszamy do nowej szkoły języka angelskiego Speak Up w Zielonej Górze.

Przygotowania dobiegają końca. Wszystko jest już prawie gotowe, pozostaje nam jedynie czekać na Słuchaczy.

Zapraszamy serdecznie!


TRAVELLING CLUB

27/06/2015

Planujesz zagraniczna wakacje?

Przyjdź do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie 4 lipca o godzinie 9:00. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zajęcia na których będziesz mógł porozmawiać o swoich wakacyjnych planach, poznać potrzebne słownictwo i zwroty związane z transportem i ruchem lotniczym. Nowo poznane słownictwo, na pewno przyda Ci się podczas podróżowania. Na zajęcia zapraszamy słuchaczy z poziomów  Beginner2 – Elementary2. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie