Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Aktualności

Farma Cafe Bielsko

13/03/2015

Spotkanie poświęcone Stanom Zjednoczonym.

Zapraszamy do udziału w Evening at the USA – spotkaniu, które odbędzie się 20 marca o godzinie 18.00 w Farma Cafe i będzie poświęcone rozmowom na temat kultury i języka Stanów Zjednoczonych. Spotkanie poprowadzi nasza znana i lubiana lektorka Agnieszka. Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich Słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up w Bielsku-Białej. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Otwarcie szkoły Speak Up!

10/03/2015

Przygotowania dobiegają końca. Wszystko jest już prawie gotowe i czeka na Słuchaczy!

Niebawem zaprosimy Was na otwarcie nowej szkoły języka angielskiego Speak Up we Wrocławiu.

 

Szczegóły przedstawimy wkrótce.


News Club

07/03/2015

Popraw umiejętność rozumienia angielskich tekstów ze słuchu.

Zajęcia skierowane do osób chcących rozwijać umiejętność słuchania. Uczniowie słuchają krótkich wiadomości dotyczących wydarzeń na świecie, a następnie wykonują ćwiczenia utrwalające słownictwo.

Wszystkich zainteresowanych Słuchaczy z poziomów Intermediate 1 i Intermediate 2 zapraszamy 14 i 21 marca do szkoły języka angielskiego Speak Up w Łodzi Pl. Wolności 10/11. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Irregular Verbs Fun

05/03/2015

Utrwalanie czasowników nieregularnych.

Wszystkich słuchaczy z poziomu Elementary zapraszamy na zajęcia do klubu dla osób, które chcą utrwalić znajomość czasowników nieregularnych, poprzez ćwiczenia  komunikacyjne uczniowie będą mieli szansę zastosować czasowniki w różnych sytuacjach z życia.

Zajęcia odbędą się 11 marca o godzinie 17.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 


Translation Club

01/03/2015

Przyjdź na powtórkę z gramatyki do Speak Up!

Wszystkich słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1-Intermediate 2 zapraszamy na zajęcia powtórkowe z zagadnień gramatycznych przerobionych na warsztatach w  poprzednich tygodniach, a także powtórkę słownictwa poprzez tłumaczenie tekstów z różnych dziedzin.

Zajęcia odbywać się będą 5, 12, 19 i 26 marca w szkole języka angielskiego Speak Up w Gdyni. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Business Club

27/02/2015

Angielski potrzebny jest Ci w pracy?

Przyjdź na zajęcia poświęcone tematyce biznesowej: negocjacjom, reklamie, rozmowie kwalifikacyjnej, strukturze firmy itd.

Zajęcia będą odbywały się w szkole języka angielskiego w Gdyni w każdy poniedziałek marca. Dla Słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1-Intermediate 2 o godzinie 13.00, natomiast dla Słuchaczy z poziomów Upper Intermediate 1-Advanced 2 o godzinie 18.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Cinema Night Out

20/02/2015

Chodź z nami do kina!

Zapraszamy wszytki słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up w Toruniu na wspólne wyjście do kina na seans „50 twarzy Greya”  27 lutego o godzinie 19.00. Liczba miejsce jest nieograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Listening Club

13/02/2015

Rozumienie tekstu ze słuchu sprawia Ci problem?

Przyjdź na zajęcia mające na celu rozwinięcie umiejętności rozumienia tekstu ze słuchu wzbogacone elementami nauki słownictwa i krótkimi konwersacjami.

Zajęcia odbywać się będą w szkole jezyka angielskiego Speak Up w Warszawie ul. Solidarności 117. Słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate zapraszamy na zajęcia 18 marca o godzinie 13.30, natomiast Słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate zapraszamy 23, 24, 25 marca. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


KARAOKE

11/02/2015

Speak Up to nie tylko nauka, ale  również dobra zabawa.

Zapraszamy wszystkich słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up na  karaoke do klubu Sepia w Bielsku-Białej. Impreza odbędzie się 18 lutego od godziny 18.00. Liczba miejsc nieograniczona. Zapraszamy do wspólnej zabawy z naszym Native Speakerem Natalią.

 


Translation Club

01/02/2015

Powtórka w Speak Up!

Zapraszamy na powtórkę zagadnień gramatycznych przerobionych na warsztatach w  poprzednich tygodniach, a także potówkę słownictwa poprzez tłumaczenie tekstów z różnych dziedzin.

 

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1-Intermediate 2.  Wszystkich chętnych zapraszamy 5, 12, 19 i 26 lutego  do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gdyni. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Matura Club

31/01/2015

Matura zdana na 100% ze Speak Up!

Wszystkich tegorocznych maturzystów zapraszamy na zajęcia cykliczne przygotowujące do egzaminu maturalnego. Zajęcia przeznaczona dla słuchaczy z poziomów Upper- Intermediate 1- Advanced 2 będą odbywały się w każdy czwartek lutego o godzinie 16.00,  natomiast dla słuchaczy z poziomów Pre- Intermediate 1-Intermediate w każdy poniedziałek lutego o godzinie 17.00.

Wszystkich chętnych zapraszamy  do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gdyni. Liczba miejsc ograniczona.

 


TENSES REVISION

30/01/2015

Utrwalanie wiedzy gramatycznej!

Klub poświęcony uczniom, którym wciąż brakuje systematyzacji wiedzy z zakresu czasów gramatycznych.  Lektor pokaże praktyczny kontekst wykorzystania gramatyki przypominając zasady teoretyczne.

 

Wszystkich zainteresowanych taką tematyka zajęć zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie 3 lutego o godzinie 18.30. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Elementary1-Elementary2.  Liczba miejsc ograniczona.

 

 


Wyjście na Kręgle

26/01/2015

Ze Speak Up polaczysz naukę z rozrywką.

Zapraszamy na wspólną zabawę oraz naukę stosownego słownictwa w nowo odremontowanym Klubie Klimat w Bielsku Białej przy kręglach.

Na imprezę zapraszamy wszystkich Słuchaczy szkoły Speak Up w Bielsku-Białej, która odbędzie się 31 stycznia o godzinie 19.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. 


Special Coaching Club

19/01/2015

Serdecznie zapraszamy na warsztaty samorozwoju w ramach projektu „Osiągaj cele ze Speak Up”!

Zajęcia prowadzi certyfikowany coach/trener i lektor języka angielskiego. Jeśli masz cel i potrzebujesz motywacji w jego osiągnięciu , ten klub jest dla Ciebie! Jeśli nie masz celu, my pomożemy Ci go znaleźć! Zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

 

Wszystkich zainteresowanych słuchaczy z poziomów Intermediate 2 – Advanced 2 zapraszamy 26 stycznia 2015 r. o godzinie 19.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Learning Styles Special Club

12/01/2015

Sprawdź jaka metoda nauki języka angielskiego jest dla Ciebie najlepsza!

Czy wiesz, że od Twojego stylu uczenia zależy to, jakimi technikami i z jakich źródeł powinieneś korzystać ucząc się języka angielskiego? Serdecznie zapraszamy na warsztaty, które pomogą Ci jeszcze skuteczniej uczyć się z nami.

 

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich słuchaczy odbędą się 19 stycznia 2015 r. o godzinie 19.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


St. Patrick's Day

11/03/2015

Poznaj tradycję Dnia Świętego Patryka w Speak Up!

 

17 marca o godzinie 16.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Bydgoszczy odbędą się zajęcia zorganizowane przez nauczyciela anglojęzycznego mające na celu zapoznanie Słuchaczy z kulturą irlandzką, a w szczególności z Dniem Świętego Patryka.

Na zajęcia zapraszamy wszystkich Słuchaczy z poziomów Elementary 1 - Pre-Intermediate 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Irish Club

09/03/2015

Dzień Świętego Patryka.

Irish Club  to klub dedykowany św. Patrykowi z okazji irlandzkiego święta patrona Irlandii, które przypada na 17.03., słuchacze porozmawiają o historii i tradycjach związanych ze św. Patrykiem.

Wszystkich zainteresowanych z poziomów Pre-Intermediate-Intermediate zapraszamy do udziału w zajęciach które odbędą się 17 marca o godzinie 17 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Pronunciation Clubs

05/03/2015

Popraw wymowę angielskich wyrazów!

Masz problem z poprawnością wymowy anglojęzycznych wyrazów? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Przyjdź na zajęcia przeznaczone dla osób chcących poprawić wymowę i mających trudności z wymawianiem wyrazów angielskich.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Starter – Beginner 2 i odbędą się 11 marca w szkole języka angielskiego Speak Up w Częstochowie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Communication Games

03/03/2015

Dopiero zaczynasz przygodę z językiem angielskim?

Przyjdź od Szkoły Speak Up w Warszawie ul. Solidarności 117 i rozwijaj swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez proste gry komunikacyjne dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Starter- Beginner i odbędą się 7 i 21 marca o godzinie 10.30. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.


Matura Club

28/02/2015

Przygotuj się do matury z języka angielskiego w Speak Up!

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Warszawie ul. Solidarności 117 zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów na zajęcia mające na celu przygotowanie do egzaminów maturalnych z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zajęcia dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate - Intermediate przygotowujących się do matury podstawowej odbywać się  będą w każdy wtorek marca o godzinie 16.00.

Zajęcia dla słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate – Advanced przygotowujących się  do matury rozszerzonej odbywać się będą w każdy czwartek marca o godzinie 16.00.

Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.


Extra Conversation Club

27/02/2015

Rozwijam wymowę w Speak Up.

Klub przeznaczony jest dla uczniów, którzy cały czas chcą rozwijać sprawność mówienia poza standardowymi  zajęciami konwersacyjnymi, temat dostosowany jest do potrzeb i zainteresowań słuchaczy, którzy również sami mają szansę zasugerować temat prowadzącemu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach zapraszamy 3 marca o godzinie 10.30 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Zajęcia przeznaczone są dla Słuchaczy z poziomów Intrmediate1-Master2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


LISTENING CLUB

17/02/2015

Popracuj nad rozumieniem angielskiego ze słuchu.

Klub poświęcony uczniom, którzy chcą doskonalić rozumienie ze słuchu, które zazwyczaj sprawia najwięcej trudności. Uczniowie będą mieli szansę lepiej osłuchać się ze słownictwem, które znają, korzystając z nagrań audio.

 

Zajęcie przeznaczone dla słuchaczy z poziomów Starter-Beginner1 odbędą się 24 lutego o godzinie 18.30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


BRITISH vs. AMERICAN ENGLISH

12/02/2015

Poznaj różnice językowe!


Klub przygotowany przez native speakera, który te różnice zna najlepiej. Zaprezentuje on ciekawe przykłady i pokaże, jak najlepiej je zapamiętać. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate1-Master2  odbędą się 19 lutego o godzinie 18.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie.

O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Valentine's Day Club.

07/02/2015

Walentynki w Speak Up!

Zajęcia rozwijające słownictwo z zakresu randek, miłości i związków. Czytanie krótkich tekstów oraz urozmaicające naukę gry. To wszystko czeka na słuchaczy 14 lutego w szkole języka angielskiego Speak Up w Łodzi (Pl. Wolności 10/11). Na zajęcia zapraszamy wszystkich słuchaczy z poziomu Beginner 2.

O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


EXTRA CONVERSATION CLUB

01/02/2015

Rozmówki w Speak Up!

Rozmowa w parach, dyskusja w grupie – wszystko, co rozwija umiejętność porozumiewania się, wypowiadania się na różne tematy oraz wymiany opinii. Wszystkich chcących wziąć udział w zajęciach zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Olsztynie ul. Staromiejska 2 (sala dydaktyczna szkoły) w każdą środę o godzinie 8.30. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate-Advanced.

Liczba miejsc ograniczona.


GRAMMAR CLUB

31/01/2015

Gramatyka bez tajemnic w Speak Up

Przyjdź do szkoły języka angielskiego Speak Up w Olsztynie  i przypomnij sobie, powtórz i utrwal poznane czasy i ważniejsze struktury gramatyczne. Lektor odpowie na wszystkie Twoje pytania z tej dziedziny. Zajęcia odbywać się będą w każdą środę lutego o godzinie 9.30 i przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Intermediate-Advanced.

Liczba miejsc ograniczona.


Special Five O'Clock Club

26/01/2015

Poznaj angielski zwyczaj!

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia podczas których w miłej atmosferze, przy filiżance aromatycznej herbaty lub kawy dowiemy się czym jest słynne angielskie Five O'Clock i co zazwyczaj je się lub pije na tę okazję. Zajęcia są idealne dla tych z Państwa, którzy właśnie zaczynają przygodę z angielskim.

 

Wszystkich zainteresowanych słuchaczy z poziomów Starter – Beginner 2  zapraszamy 30 stycznia o odzienie 17.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


ENGLISH THROUGH MUSIC

20/01/2015

Klub dla wszystkich miłośników muzyki i  języka angielskiego!

Przyjdź 26 stycznia o godzinie 18.30 do szkoły języka angielskiego w Lublinie, aby wspólnie z nami spróbować udowodnić jak muzyka może pomóc w nauce języka angielskiego, posłuchamy kilku piosenek i przeanalizujemy ich treść, koncentrując się na słownictwie.

 

Zapraszamy wszystkich słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate1 –Master 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


SPORTS CLUB

16/01/2015

Trochę sportu w Speak Up!

Sports club to klub poświęcony słownictwu związanemu ze sportem. Słuchacze będą mieli szansę porozmawiać o swoich ulubionych drużynach i sportowcach.

Wszystkich zainteresowanych z poziomów Beginner 2 -Elementary 2 zapaszmy do szkoły języka angielskiego w Lublinie  21 stycznia 2015 roku o godzinie 16.00.

O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Winter activities Club Activity

05/01/2015

Speak Up na sportowo!

Zapraszamy serdecznie wszystkich Słuchaczy z poziomów Elementary 1 i Elementary 2  na zajęcia na których poznają i przećwiczą w rozmowie słownictwo związane ze sportami zimowymi oraz  czynnościami wykonywanymi w wolnym czasie zimą.

 

 

Zainteresowanych zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Tychach 9 stycznia o godzinie 18.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie