Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Aktualności

CINEMA CLUB

21/05/2015

Zajęcia dla miłośników kina i wszystkich tych,  którzy lubią dobre filmy. 

Zajęcia połączone będą z projekcją fragmentów rekomendowanych filmów. Uczniowie będą opowiadali o swoich preferencjach odnośnie ulubionych filmów. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate1-Intermediate2. Wszytkach zainteresowanych zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie 28 maja o godzinie 19:30. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


PAINTBALL with Speak Up.

08/05/2015

Zapraszamy do udziału w imprezie militarnej z językiem angielskim.

Spotkanie odbędzie się 16 maja o godz. 15:30 w Zoltar Arena w Bielsku-Białej. Poza wprowadzeniem słownictwa militarnego, gwarantujemy świetną zabawę i dużo adrenaliny. Zapraszamy wszystkich słuchaczy szkoły języka angielskiego w Bielsku-Białej. O szczegóły prosimy pytać w szkole.TENSES REVISION

06/05/2015

 Klub dedykowany uczniom, którzy chcą doskonalić swoją znajomość stosowania czasów gramatycznych.

Uczniowie często zgłaszają, że trudności sprawia im wybór właściwego czasu gramatycznego. Poprzez ciekawe ćwiczenia komunikacyjne uczniowie będą mieli świetną okazję lepszego opanowania niełatwej sztuki wykorzystania czasów gramatycznych.

Na zajęcia które odbędą się 11 maja o godzinie 18:30 w szkole języka angielskiego w Lublinie zapraszamy chętnych słuchaczy z poziomów Intermediate 1-Upper-Intermediate1. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole


FCE/CAE Club

30/04/2015

Przygotuj się z nami do egzaminu.

FCE/CAE Club  to klub dla Słuchaczy zainteresowanych egzaminami First i Advanced - ćwiczenia charakterystyczne dla obu egzaminów, mające na celu rozwijanie wszystkich umiejętności językowych oraz poznanie technik zdawania tych egzaminów. Zajęcia przeznaczone  dla uczniów z poziomów Upper-Intermediate – Advanced odbywać się będą co tydzień w szkole języka angielskiego Speak Up w Warszawie na al. Solidarności. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.Fashion Club

15/04/2015

Porozmawiaj o modzie!

Jest to klub głównie dla młodych ludzi. Kursanci zapoznają się ze słownictwem związanym z tematyką mody wśród nastolatków oraz będą dyskutować na temat różnych stylów ubioru., itp.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1 – Intermediate 2. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gorzowie Wielkopolskim 21 kwietnia 2015 r. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Impreza militarna

10/04/2015

To nie będą zwykłe zajęcia!

Zapraszamy do udziału w imprezie militarnej z językiem angielskim. Spotkanie odbędzie się w 18 kwietnia  o godz. 15:30 w Zoltar Arena W Bielsku-Białej. Poza wprowadzeniem słownictwa militarnego, gwarantujemy świetną zabawę i dużo adrenaliny.

 

 

Zapraszamy wszystkich Słuchaczy!


BUSINESS CLUB

08/04/2015

Klub przeznaczony dla uczniów zainteresowanych biznesowym językiem angielskim.

Uczniowie będą mieli szansę porozmawiać o bieżących sprawach z zakresu gospodarki i biznesu. Lekcja ciekawa nie tylko dla ludzi biznesu.

Zajęcia przeznaczone są dla Słuchaczy z poziomów Intermediate1-Master2. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdy piątek kwietnia do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Translation Club

01/04/2015

Przyjdź na powtórkę z gramatyki.

W każdy czwartek kwietnia o godzinie 19:00 zapraszamy na powtórkę zagadnień gramatycznych przerobionych na warsztatach z gramatyki w  poprzednich tygodniach, a także powtórkę słownictwa poprzez tłumaczenie tekstów z różnych dziedzin.

Na zajęcia zapraszamy  do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gdyni. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1-Intermediate 2. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać  w szkole.

 


St. Patrick's Day

11/03/2015

Poznaj tradycję Dnia Świętego Patryka w Speak Up!

 

17 marca o godzinie 16.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Bydgoszczy odbędą się zajęcia zorganizowane przez nauczyciela anglojęzycznego mające na celu zapoznanie Słuchaczy z kulturą irlandzką, a w szczególności z Dniem Świętego Patryka.

Na zajęcia zapraszamy wszystkich Słuchaczy z poziomów Elementary 1 - Pre-Intermediate 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Irish Club

09/03/2015

Dzień Świętego Patryka.

Irish Club  to klub dedykowany św. Patrykowi z okazji irlandzkiego święta patrona Irlandii, które przypada na 17.03., słuchacze porozmawiają o historii i tradycjach związanych ze św. Patrykiem.

Wszystkich zainteresowanych z poziomów Pre-Intermediate-Intermediate zapraszamy do udziału w zajęciach które odbędą się 17 marca o godzinie 17 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Pronunciation Clubs

05/03/2015

Popraw wymowę angielskich wyrazów!

Masz problem z poprawnością wymowy anglojęzycznych wyrazów? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Przyjdź na zajęcia przeznaczone dla osób chcących poprawić wymowę i mających trudności z wymawianiem wyrazów angielskich.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Starter – Beginner 2 i odbędą się 11 marca w szkole języka angielskiego Speak Up w Częstochowie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Communication Games

03/03/2015

Dopiero zaczynasz przygodę z językiem angielskim?

Przyjdź od Szkoły Speak Up w Warszawie ul. Solidarności 117 i rozwijaj swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez proste gry komunikacyjne dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Starter- Beginner i odbędą się 7 i 21 marca o godzinie 10.30. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.


Matura Club

28/02/2015

Przygotuj się do matury z języka angielskiego w Speak Up!

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Warszawie ul. Solidarności 117 zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów na zajęcia mające na celu przygotowanie do egzaminów maturalnych z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zajęcia dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate - Intermediate przygotowujących się do matury podstawowej odbywać się  będą w każdy wtorek marca o godzinie 16.00.

Zajęcia dla słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate – Advanced przygotowujących się  do matury rozszerzonej odbywać się będą w każdy czwartek marca o godzinie 16.00.

Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.


Extra Conversation Club

27/02/2015

Rozwijam wymowę w Speak Up.

Klub przeznaczony jest dla uczniów, którzy cały czas chcą rozwijać sprawność mówienia poza standardowymi  zajęciami konwersacyjnymi, temat dostosowany jest do potrzeb i zainteresowań słuchaczy, którzy również sami mają szansę zasugerować temat prowadzącemu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach zapraszamy 3 marca o godzinie 10.30 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Zajęcia przeznaczone są dla Słuchaczy z poziomów Intrmediate1-Master2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


LISTENING CLUB

17/02/2015

Popracuj nad rozumieniem angielskiego ze słuchu.

Klub poświęcony uczniom, którzy chcą doskonalić rozumienie ze słuchu, które zazwyczaj sprawia najwięcej trudności. Uczniowie będą mieli szansę lepiej osłuchać się ze słownictwem, które znają, korzystając z nagrań audio.

 

Zajęcie przeznaczone dla słuchaczy z poziomów Starter-Beginner1 odbędą się 24 lutego o godzinie 18.30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


PRONUNCIATION CLUB

14/05/2015

Popraw swoją wymowę.

Przyjdź 21 maja o godzinie 18:00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie i weź udziała w zajęciach PRONUNCIATION CLUB. To świetna okazja dla uczniów z niższych poziomów zaawansowania do kontaktu z native speakerem podczas zajęć poświęconych nauce wymowy. Uczniowie będą mieli szansę posłuchać naturalnie wymawianych najtrudniejszych głosek. Będzie dużo ćwiczeń i możliwości do zadania trudnych pytań prowadzącemu z zakresu wymowy. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.SPECIAL CLUB

07/05/2015

„Sen Nocy Letniej”

Zapraszamy wszytkach  słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up  14 maja o godzinie 19.00 na wspólne wyjście do Multikina na „Sen Nocy Letniej” Szekspira. Świetna okazja poczucia atmosfery teatru The Globe i retransmitowanego przedstawienia w miłym towarzystwie innych uczniów Speak Up. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.COOKING CLUB

01/05/2015

Klub poświęcony szeroko pojętej sztuce kulinarnej.

Słuchacze będą mieli okazję spotkać się z profesjonalnym szefem kuchni i uczniem naszej szkoły zarazem. Jest to wspaniała okazja do zadania pytań o najlepsze przepisy. Uczniowie będą mieli szansę poznać słownictwo bez którego gotowanie jest trudne. Wszyscy smakosze mile widziani!

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Elementary1-Pre-Intermediate2 i odbędą się 7 maja o godzinie 8:30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


QUIZ CLUB

17/04/2015

Klub skierowany do uczniów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę, nie tylko z zakresu języka angielskiego. 

Lektor przygotuje inspirujące zagadki i rebusy językowe i nie tylko. Świetna propozycja dla tych, którzy lubią teleturnieje i trochę rywalizacji. Zajęcia przeznaczone są dla Słuchaczy z poziomów Intermediate1-Master2. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie  25 kwietnia o godzinie 10:30. Liczba miejsc ograniczona.

 


SPECIAL CLUB

10/04/2015

 „The Tempest”

Ciekawa propozycja skierowana do wszystkich zainteresowanych słuchaczy szkoły Speak Up w Lublinie. W ramach zajęć Special Club 19 kwietnia o godzinie 19.00 wybieramy się do Multikina w Lublinie na retransmitowane przedstawienie „The Tempest” („Burza”) z londyńskiego teatru The Globe. Niepowtarzalna możliwość obejrzenia sztuki Szekspira w oryginale. Poza tym wspaniała okazja do podziwiania znakomitej gry aktorskiej w pięknej oprawie scenograficznej. Serdecznie polecamy!

 

 

O szczegóły prosimy pytać w recepcji.


Listening Club

10/04/2015

Popraw umiejętności rozumienia za słuchu.

Przyjdź  szkoły języka angielskiego Speak Up w Warszawie ul. Solidarności 117 na zajęcia mające na celu rozwinięcie umiejętności rozumienia tekstu ze słuchu wzbogacone elementami nauki słownictwa i krótkich konwersacji.

Zajęcia przeznaczone są dla Słuchaczy z poziomu Intermediate odbędą się 9 kwietnia o godzinie 19:30, natomiast dla Słuchaczy z poziomu Upper-Intermediate 14 kwietnia o godzinie 19:30. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w recepcji.

 


MATURA CLUB

08/04/2015

Przygotuj się do matury ze Speak Up.

Zajęcia dedykowane maturzystom. Pomagają w przygotowaniu się do matury. Uczniowie rozwiązują przykładowe arkusze maturalne i ćwiczą wszystkie sprawności przed majowym egzaminem.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Pre-intermediate1-Adanced2. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą środę kwietnia o godzinie 16.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Liczba miejsc ograniczona.

 


Farma Cafe Bielsko

13/03/2015

Spotkanie poświęcone Stanom Zjednoczonym.

Zapraszamy do udziału w Evening at the USA – spotkaniu, które odbędzie się 20 marca o godzinie 18.00 w Farma Cafe i będzie poświęcone rozmowom na temat kultury i języka Stanów Zjednoczonych. Spotkanie poprowadzi nasza znana i lubiana lektorka Agnieszka. Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich Słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up w Bielsku-Białej. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Otwarcie szkoły Speak Up!

10/03/2015

Przygotowania dobiegają końca. Wszystko jest już prawie gotowe i czeka na Słuchaczy!

Niebawem zaprosimy Was na otwarcie nowej szkoły języka angielskiego Speak Up we Wrocławiu.

 

Szczegóły przedstawimy wkrótce.


News Club

07/03/2015

Popraw umiejętność rozumienia angielskich tekstów ze słuchu.

Zajęcia skierowane do osób chcących rozwijać umiejętność słuchania. Uczniowie słuchają krótkich wiadomości dotyczących wydarzeń na świecie, a następnie wykonują ćwiczenia utrwalające słownictwo.

Wszystkich zainteresowanych Słuchaczy z poziomów Intermediate 1 i Intermediate 2 zapraszamy 14 i 21 marca do szkoły języka angielskiego Speak Up w Łodzi Pl. Wolności 10/11. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Irregular Verbs Fun

05/03/2015

Utrwalanie czasowników nieregularnych.

Wszystkich słuchaczy z poziomu Elementary zapraszamy na zajęcia do klubu dla osób, które chcą utrwalić znajomość czasowników nieregularnych, poprzez ćwiczenia  komunikacyjne uczniowie będą mieli szansę zastosować czasowniki w różnych sytuacjach z życia.

Zajęcia odbędą się 11 marca o godzinie 17.00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 


Translation Club

01/03/2015

Przyjdź na powtórkę z gramatyki do Speak Up!

Wszystkich słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1-Intermediate 2 zapraszamy na zajęcia powtórkowe z zagadnień gramatycznych przerobionych na warsztatach w  poprzednich tygodniach, a także powtórkę słownictwa poprzez tłumaczenie tekstów z różnych dziedzin.

Zajęcia odbywać się będą 5, 12, 19 i 26 marca w szkole języka angielskiego Speak Up w Gdyni. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


Business Club

27/02/2015

Angielski potrzebny jest Ci w pracy?

Przyjdź na zajęcia poświęcone tematyce biznesowej: negocjacjom, reklamie, rozmowie kwalifikacyjnej, strukturze firmy itd.

Zajęcia będą odbywały się w szkole języka angielskiego w Gdyni w każdy poniedziałek marca. Dla Słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1-Intermediate 2 o godzinie 13.00, natomiast dla Słuchaczy z poziomów Upper Intermediate 1-Advanced 2 o godzinie 18.00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Cinema Night Out

20/02/2015

Chodź z nami do kina!

Zapraszamy wszytki słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up w Toruniu na wspólne wyjście do kina na seans „50 twarzy Greya”  27 lutego o godzinie 19.00. Liczba miejsce jest nieograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Listening Club

13/02/2015

Rozumienie tekstu ze słuchu sprawia Ci problem?

Przyjdź na zajęcia mające na celu rozwinięcie umiejętności rozumienia tekstu ze słuchu wzbogacone elementami nauki słownictwa i krótkimi konwersacjami.

Zajęcia odbywać się będą w szkole jezyka angielskiego Speak Up w Warszawie ul. Solidarności 117. Słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate zapraszamy na zajęcia 18 marca o godzinie 13.30, natomiast Słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate zapraszamy 23, 24, 25 marca. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie