Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej
Oddzwonimy bezpłatnie!

Aktualności

Special Club – picnic in Paprocany

05/08/2015

Chcesz spędzić miło popołudnie?

Wypoczynek na łonie natury i jednocześnie nauka języka angielskiego  - nie może Cię zabraknąć! Szkoła języka angielskiego Speak Up w Tychach zaprasza wszystkich swoich słuchaczy na piknik nad jeziorem w ośrodku Paprocany. Piknik będzie połączony z grami językowymi i ruchowymi.  Zapraszamy 13 sierpnia o godzinie 18.00 do ośrodka Paprocany w Tychach. Nie może Was zabraknąć! O szczegóły prosimy pytać w recepcji.

 


LADIES CLUB

02/08/2015

Zapraszamy wszystkie Panie!

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Lublinie zaprasza 4 sierpnia o godzinie 16.00 na zajęcia dedykowane głównie Paniom (chociaż Panowie też są mile widziani). Na zajęciach poćwiczymy opisywanie osób. Panie będą się przedstawiać i ćwiczyć przykładowe rozmowy po zapoznaniu się. Zajęcia przeznaczone są dla Słuchaczy z poziomów Starter – Beginner 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


LISTENING CLUB

14/07/2015

Chciałbyś popracować nad rozumieniem tekstu ze słuchu?

Zapraszamy 21 lipca br. o godzinie 17.00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gdańsku przy ulicy Heweliusza 11 na lekcję, na której będziemy ćwiczyć rozumienie ze słuchu. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomu Elementary. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Otwarcie nowej szkoły Speak Up

08/07/2015

To już JUTRO!

Poszukujesz skutecznych kursów angielskiego w Opolu? Sprawdź szkołę językową Speak Up na ul. Ozimskiej 25 i zobacz jak przyjemna i szybka może być nauka angielskiego.

Otwarcie już jutro - 9 lipca!

Przyjdź i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

ZAPRASZAMY!


Wycieczka!

03/07/2015

Lubisz górskie przygody?

Wszystkich słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up w Bielsku-Białej zapraszamy 11 lipca br. o godzinie 9:00 do udziału w wycieczce górskiej na Błatnią z Native Speakerem.

Na pewno przydadzą się dobre buty i prowiant na drogę. Podczas wędrówki po górach będziemy rozmawiać w języku angielskim! Zachęcamy do spędzenia aktywnie i pożytecznie lipcowej soboty. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


BUSINESS CLUB

29/06/2015

Język angielski jest obecnie pierwszym językiem biznesu.

Zapraszamy zatem na zajęcia z cyklu Business Club wszystkie osoby, które chciałyby zgłębić słownictwo biznesowe i swobodnie posługiwać się angielskim w kontekście biznesowym. Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek lipca o godzinie 16:00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie i przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów: Pre-Intermediate 1 do Intermedialne 1. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


ECOLOGY CLUB

25/06/2015

Porozmawiaj o środowisku w Speak Up.

Specjalnie dla Słuchaczy z poziomów Intermediate 1 - Master 2 przygotowaliśmy zajęcia z zakresu ekologii. Słuchacze będą mieli szansę zapoznać się ze słownictwem związanym z ekologią, a następnie porozmawiać w grupie o środowisku, jego aktualnej sytuacji i szansach na ewentualną poprawę.

 

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 2 lipca o godzinie 18:00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.


Warsztaty samorozwoju

22/06/2015

Serdecznie zapraszamy na warsztaty samorozwoju w ramach projektu „Osiągaj cele ze Speak Up”! 

Zajęcia prowadzi certyfikowany coach/trener i lektor języka angielskiego. Jeśli masz cel i potrzebujesz motywacji w jego osiągnięciu , ten klub jest dla Ciebie! Jeśli nie masz celu, my pomożemy Ci go znaleźć! Zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Wszystkich zainteresowanych z poziomów Intermediate 2 – Advanced 2 zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie 29 czerwca br. o godzinie 19:00. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.


PETS CLUB

18/06/2015

Klub dla miłośników zwierząt domowych.

Wszystkich miłośników zwierząt zapraszamy 25 czerwca o godzinie 18:00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie.  Na zajęciach przeznaczonych dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1 -Intermedialne 1, będzie  szansa podzielić się ciekawymi informacjami na temat swoich pupili. Nie zabraknie również interesujących tekstów i ćwiczeń językowych na temat zwierząt domowych. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


MM don't bite!

10/06/2015

Naucz się korzystać z multimediów.

Przejdziemy przez przykładową lekcje multimedialną, pokażemy jak efektywnie i poprawnie rozwiązywać ćwiczenia, jak współpracować z podręcznikiem oraz jak radzić sobie z innymi trudnościami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 17 czerwca br. o godzinie 18:00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gliwicach. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


TRAVELLING CLUB

02/06/2015

Planujesz zagraniczne wakacje?

Zapraszamy wszystkich uczniów na cykl zajęć TRAVELLING CLUB. Zajęcia przeznaczone są  dla wszystkich słuchacz z poziomów Elementary 1-Elementary 2, a w szczególności dla tych, którzy planują wakacje za granicą. Na zajęciach uczniowie dowiedzą się co powiedzieć na lotnisku jak zgubimy bagaż, jak zapytać o leżak przy basenie i zamówić najlepsze danie w restauracji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 10, 17 i 24 czerwaca do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gdańsku ul. Heweliusza 11.


CINEMA CLUB

21/05/2015

Zajęcia dla miłośników kina i wszystkich tych,  którzy lubią dobre filmy. 

Zajęcia połączone będą z projekcją fragmentów rekomendowanych filmów. Uczniowie będą opowiadali o swoich preferencjach odnośnie ulubionych filmów. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate1-Intermediate2. Wszytkach zainteresowanych zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie 28 maja o godzinie 19:30. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


PAINTBALL with Speak Up.

08/05/2015

Zapraszamy do udziału w imprezie militarnej z językiem angielskim.

Spotkanie odbędzie się 16 maja o godz. 15:30 w Zoltar Arena w Bielsku-Białej. Poza wprowadzeniem słownictwa militarnego, gwarantujemy świetną zabawę i dużo adrenaliny. Zapraszamy wszystkich słuchaczy szkoły języka angielskiego w Bielsku-Białej. O szczegóły prosimy pytać w szkole.TENSES REVISION

06/05/2015

 Klub dedykowany uczniom, którzy chcą doskonalić swoją znajomość stosowania czasów gramatycznych.

Uczniowie często zgłaszają, że trudności sprawia im wybór właściwego czasu gramatycznego. Poprzez ciekawe ćwiczenia komunikacyjne uczniowie będą mieli świetną okazję lepszego opanowania niełatwej sztuki wykorzystania czasów gramatycznych.

Na zajęcia które odbędą się 11 maja o godzinie 18:30 w szkole języka angielskiego w Lublinie zapraszamy chętnych słuchaczy z poziomów Intermediate 1-Upper-Intermediate1. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole


FCE/CAE Club

30/04/2015

Przygotuj się z nami do egzaminu.

FCE/CAE Club  to klub dla Słuchaczy zainteresowanych egzaminami First i Advanced - ćwiczenia charakterystyczne dla obu egzaminów, mające na celu rozwijanie wszystkich umiejętności językowych oraz poznanie technik zdawania tych egzaminów. Zajęcia przeznaczone  dla uczniów z poziomów Upper-Intermediate – Advanced odbywać się będą co tydzień w szkole języka angielskiego Speak Up w Warszawie na al. Solidarności. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.Cummunication strategies

03/08/2015

Masz mały zakres słownictwa, a  chciałbyś się dogadać po angielsku?

 

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Gliwicach przygotowała dla wszystkich swoich słuchaczy warsztaty, o tym jak przełamać barierę mówienia oraz jak radzić sobie w sytuacji kiedy 'zabraknie' nam słowa. Wszystkich chcących wziąć udział w warsztatach, zapraszamy 7 sierpnia do szkoły Speak Up w Gliwicach. O szczegóły prosimy pytać w recepcji. Liczba miejsc ograniczona.

 


FCE/CAE Club

01/08/2015

Przygotuj się z nami do egzaminu.

 

FCE/CAE Club  to klub dla Słuchaczy zainteresowanych egzaminami First i Advanced - ćwiczenia charakterystyczne dla obu egzaminów mające na celu rozwijanie wszystkich umiejętności językowych oraz poznanie technik zdawania tych egzaminów. Zajęcia przeznaczone  dla uczniów z poziomów Upper-Intermediate – Advanced odbywać się będą co tydzień w szkole języka angielskiego Speak Up w Warszawie na al. Solidarności.  . Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 

 

 


COMPUTER AND VIDEO GAMES CLUB

14/07/2015

Jeśli lubisz gry komputerowa, jest to klub dla Ciebie!

Zajęcia dedykowane są uczniom, którzy uwielbiają gry komputerowe. Słuchacze opowiedzą o swoich preferencjach związanych z grami komputerowymi. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach zapraszamy 21 lipca br. o godzinie 18:30 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Zajęcia przeznaczone sa dla Słuchaczy z poziomów Elementary 1 - Pre-Intermediate 2. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


MILITARY CLUB

06/07/2015

Klub dla pasjonatów wojska.

Jeśli interesuje Cię tematyka militarna, zapraszamy 13 lipca br. do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. Na zajęciach  uczniowie będą mogli poznać słownictwo związane z wojskowością i porozmawiać na tematy związane z sytuacją zbrojną na świecie. Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Beginner 2 – Eklementary 2. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


Otwarcie szkoły Speak Up!

30/06/2015

Zapraszamy do Zielonej Góry!

Już 2 lipca zapraszamy do nowej szkoły języka angelskiego Speak Up w Zielonej Górze.

Przygotowania dobiegają końca. Wszystko jest już prawie gotowe, pozostaje nam jedynie czekać na Słuchaczy.

Zapraszamy serdecznie!


TRAVELLING CLUB

27/06/2015

Planujesz zagraniczna wakacje?

Przyjdź do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie 4 lipca o godzinie 9:00. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zajęcia na których będziesz mógł porozmawiać o swoich wakacyjnych planach, poznać potrzebne słownictwo i zwroty związane z transportem i ruchem lotniczym. Nowo poznane słownictwo, na pewno przyda Ci się podczas podróżowania. Na zajęcia zapraszamy słuchaczy z poziomów  Beginner2 – Elementary2. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


LISTENING CLUB

24/06/2015

Z nami rozumienie za słuchu nie będzie dla Ciebie problemem!

Wielu osobom uczącym się języka angielskiego słuchanie ze zrozumieniem sprawia trudności. Z nami to proste! Na zajęciach otrzymsz kilka porad, które pomogą Ci poprawić rozumienie ze słuchu. Ponadto, wskazówki będziecie mogli wykorzystać słuchając nagrań i ćwicząc tę umiejętność. Serdecznie zapraszamy słuchaczy z poziomów Beginner 1-Beginner 2 na zajęcia, które odbędą się 1 lipca br. o godzinie 9:00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.

 


WYCIECZKA!

18/06/2015

Czeskie Morawy

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wycieczki na Morawy szlakiem wina. Jak co roku, jedziemy zwiedzać zamki i piękne zakątki, a przy okazji zakosztować trochę angielskiego poza granicami kraju. W wycieczce, która odbędzie się 27 czerwca mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie szkoły języka angielskiego Speak Up w Bileksu-Białej.  Plan wycieczki i szczegóły dostępne na recepcji.

 


BRITISH CLUB

11/06/2015

Porozmawiaj z anglikiem.

Klub dedykowany uczniom z poziomów Starter-Beginner 1, prowadzony przez Jamesa. Zajęcia  te to niepowtarzalna okazja do kontaktu z nauczycielem natywnym. Uczniowie będą mogli poznać podstawowe słownictwo i nawiązać prostą konwersację z Anglikiem. Wszystkich zainteresowanych zapaszmy 18 czerwca br. o godzinie 16:00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Medical Club

08/06/2015

Interesujesz się medycyną?

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy klub medyczny. Przyjdź do szkoły języka angielskiego Speak Up w Gorzowie Wielkopolskim i weź udział w zajęciach, na których będzie można poznać słownictwo i zwroty związane z medycyną, ciałem ludzkim, chorobami i lekami.

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Upper-Intermediate 1- Advanced 2. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


Business Club

27/05/2015

Język angielski jest obecnie pierwszym językiem biznesu. 

Zapraszamy zatem na zajęcia z cyklu Business Club wszystkie osoby, które chciałyby zgłębić słownictwo biznesowe i swobodnie posługiwać się angielskim w kontekście biznesowym. Zajęcia przeznaczone dla słuchaczy z poziomów Pre-Intermediate 1 do Intermedialne 1 odbywać się będą w każdy poniedziałek czerwca o godzinie 16:00 w szkole języka angielskiego Speak Up w Rzeszowie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 PRONUNCIATION CLUB

14/05/2015

Popraw swoją wymowę.

Przyjdź 21 maja o godzinie 18:00 do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie i weź udziała w zajęciach PRONUNCIATION CLUB. To świetna okazja dla uczniów z niższych poziomów zaawansowania do kontaktu z native speakerem podczas zajęć poświęconych nauce wymowy. Uczniowie będą mieli szansę posłuchać naturalnie wymawianych najtrudniejszych głosek. Będzie dużo ćwiczeń i możliwości do zadania trudnych pytań prowadzącemu z zakresu wymowy. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.SPECIAL CLUB

07/05/2015

„Sen Nocy Letniej”

Zapraszamy wszytkach  słuchaczy szkoły języka angielskiego Speak Up  14 maja o godzinie 19.00 na wspólne wyjście do Multikina na „Sen Nocy Letniej” Szekspira. Świetna okazja poczucia atmosfery teatru The Globe i retransmitowanego przedstawienia w miłym towarzystwie innych uczniów Speak Up. Liczba miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w szkole.COOKING CLUB

01/05/2015

Klub poświęcony szeroko pojętej sztuce kulinarnej.

Słuchacze będą mieli okazję spotkać się z profesjonalnym szefem kuchni i uczniem naszej szkoły zarazem. Jest to wspaniała okazja do zadania pytań o najlepsze przepisy. Uczniowie będą mieli szansę poznać słownictwo bez którego gotowanie jest trudne. Wszyscy smakosze mile widziani!

Zajęcia przeznaczone są dla słuchaczy z poziomów Elementary1-Pre-Intermediate2 i odbędą się 7 maja o godzinie 8:30 w szkole języka angielskiego Speak Up w Lublinie. O szczegóły prosimy pytać w szkole. Liczba miejsc ograniczona.

 


QUIZ CLUB

17/04/2015

Klub skierowany do uczniów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę, nie tylko z zakresu języka angielskiego. 

Lektor przygotuje inspirujące zagadki i rebusy językowe i nie tylko. Świetna propozycja dla tych, którzy lubią teleturnieje i trochę rywalizacji. Zajęcia przeznaczone są dla Słuchaczy z poziomów Intermediate1-Master2. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szkoły języka angielskiego Speak Up w Lublinie  25 kwietnia o godzinie 10:30. Liczba miejsc ograniczona.

 Zadzwoń
0801 322 422
Wypełnij
formularz
Napisz
do nas
Korzystaj z unikalnych rozwiązań
Speak Up dla Ciebie