Zacznij przygodę z angielskim już dziś. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz

Nie wyraziłeś zgody na komunikację z nami. Zachęcamy Cię do tego, dzięki czemu będziesz zawsze informowany o specjalnych ofertach, jakie dla Ciebie przygotujemy. 

Poziomy angielskiego

Naukę języka w szkole Speak Up możesz zacząć w dowolnym czasie i od dowolnego poziomu zaawansowania.

Nasz test językowy pomoże sprawdzić, jak zaawansowana jest Twoja wiedza z angielskiego, dzięki czemu wybierzesz kurs najbardziej dopasowany do Twoich umiejętności.

Jeżeli nie osiągniesz danego wyniku w nauce języka, w Speak Up możesz powtórzyć kurs za darmo. To nasza gwarancja. Jej warunki są dostępne w każdej szkole.

Program nauki angielskiego w naszej szkole jest dopasowany do poziomów biegłości językowej ustanowionych przez Radę Europy. Słuchacze mogą sprawdzić swoją znajomość języka według europejskiej klasyfikacji CEFR oraz możliwości podejścia do egzaminów międzynarodowych.

Poniższy wykres przedstawia strukturę poziomów angielskiego Speak Up w odniesieniu do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. 

Kliknij stopień, który Cię interesuje i dowiedz się, czego nauczysz się na danym kursie i jakie kompetencje językowe zdobędziesz.


Wybierz poziom i dowiedz się więcej:

POWIEDZ, CZEGO POTRZEBUJESZ I korzystaj z unikalnych ROZWIĄZAń SPEAK UP DLA CIEBIE

zadzwoń 801 322 422, 22 203 94 22