Zacznij przygodę z angielskim już dziś. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz

Nie wyraziłeś zgody na komunikację z nami. Zachęcamy Cię do tego, dzięki czemu będziesz zawsze informowany o specjalnych ofertach, jakie dla Ciebie przygotujemy. 


Opinie Studentów

Speak up przyciągnął mnie tym, że jest to szkoła z dużym doświadczeniem i że daje gwarancje, że się nauczę tyle i w takim czasie jakim tylko chce. Wystarczyły chęci i na razie bez problemu przechodzę z poziomu na poziom. Wiem, że gdybym sobie z czymś nie poradził to mam tę gwarancje.

Marcin, Wrocław

Poznałam bardzo dużo osób w Speak Up, szczególnie na zajęciach warsztatowych typu travelling albo cooking. Jest tam fajna, luźna atmosfera, rozmawiamy wymieniamy swoje zdania, dla mnie to najlepsze warunku do nauki. Przez rozrywkę i zabawę

Agata, Wrocław

Dostałem dobrą ofertę pracy na wysokim stanowisku, ale wymagali biegłego angielskiego. Byłem zmuszony odrzucić, bo nie za dobrze było wtedy z moim językiem. Bardzo tego żałowałem, więc postanowiłem się podszkolić i zapisałem się do szkoły. Dzięki Speak Up szybko podniosłem swoje kwalifikacje językowe.

Krzystian, Kraków

Zawsze priorytetem w moim życiu było rozwijanie swoich umiejętności. Mam głowę do języków, więc postanowiłam to pociągnąć dalej. Speak Up jest dla mnie ciekawym oderwaniem od codziennych spraw. Nie ma tu monotonni i nudy.

Paweł, Gdańsk

Jestem na studiach w dużym mieście i ciągle poznaję nowe osoby, szczególnie z innych krajów, to często bardzo fajne  i interesujące znajomości. Przy takich spotkaniach czuję, że mój angielski kuleje, bo nie umiem czasami wyrazić swoich myśli w tym języku. Wiedziałam że zajęcia z native pomogła mi w tym, żeby ten mój język stal się płynniejszy. Chodzę do Speak Up dwa razy w tyg od pół roku i rozmowa przychodzi mi już z łatwością.

Ewa, Warszawa

Zapisałam się na kurs na dwa miesiące przed wakacjami (duży plus za to ze nie trzeba czekać do nowego roku szkolnego), bo okazało się, że mąż wykupił lot do Londynu, a ja tylko "good morning" i "good bye". To mnie zmotywowało bardzo do nauki. Dzięki Speak Up bardzo szybko osiągnęłam poziom komunikatywny.

Helena, Zielona Góra

POWIEDZ, CZEGO POTRZEBUJESZ I korzystaj z unikalnych ROZWIĄZAń SPEAK UP DLA CIEBIE

zadzwoń 801 322 422, 22 203 94 22