Zacznij przygodę z angielskim już dziś. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz

Nie wyraziłeś zgody na komunikację z nami. Zachęcamy Cię do tego, dzięki czemu będziesz zawsze informowany o specjalnych ofertach, jakie dla Ciebie przygotujemy. 


Opinie Studentów

Speak up przyciągnął mnie tym, że jest to szkoła z dużym doświadczeniem i że daje gwarancje, że się nauczę tyle i w takim czasie jakim tylko chce. Wystarczyły chęci i na razie bez problemu przechodzę z poziomu na poziom. Wiem, że gdybym sobie z czymś nie poradził to mam tę gwarancje.

Marcin, Wrocław

Poznałam bardzo dużo osób w Speak Up, szczególnie na zajęciach warsztatowych typu travelling albo cooking. Jest tam fajna, luźna atmosfera, rozmawiamy wymieniamy swoje zdania, dla mnie to najlepsze warunku do nauki. Przez rozrywkę i zabawę

Agata, Wrocław

Dostałem dobrą ofertę pracy na wysokim stanowisku, ale wymagali biegłego angielskiego. Byłem zmuszony odrzucić, bo nie za dobrze było wtedy z moim językiem. Bardzo tego żałowałem, więc postanowiłem się podszkolić i zapisałem się do szkoły. Dzięki Speak Up szybko podniosłem swoje kwalifikacje językowe.

Krzystian, Kraków

Zawsze priorytetem w moim życiu było rozwijanie swoich umiejętności. Mam głowę do języków, więc postanowiłam to pociągnąć dalej. Speak Up jest dla mnie ciekawym oderwaniem od codziennych spraw. Nie ma tu monotonni i nudy.

Paweł, Gdańsk

Jestem na studiach w dużym mieście i ciągle poznaję nowe osoby, szczególnie z innych krajów, to często bardzo fajne  i interesujące znajomości. Przy takich spotkaniach czuję, że mój angielski kuleje, bo nie umiem czasami wyrazić swoich myśli w tym języku. Wiedziałam że zajęcia z native pomogła mi w tym, żeby ten mój język stal się płynniejszy. Chodzę do Speak Up dwa razy w tyg od pół roku i rozmowa przychodzi mi już z łatwością.

Ewa, Warszawa

Zajęcia multimedialne to super sprawa. Robię sobie zajęcia w swoim tempie( w domu!) i przechodzę na kolejny poziom na prawdę wtedy kiedy jestem na to gotowa.

Kasia, Łódź

POWIEDZ, CZEGO POTRZEBUJESZ I korzystaj z unikalnych ROZWIĄZAń SPEAK UP DLA CIEBIE

zadzwoń 801 322 422, 22 203 94 22