Zacznij przygodę z angielskim już dziś. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz

Nie wyraziłeś zgody na komunikację z nami. Zachęcamy Cię do tego, dzięki czemu będziesz zawsze informowany o specjalnych ofertach, jakie dla Ciebie przygotujemy. 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W OPOLU

Speak Up Opole

ul. Ozimska 25, Opole

Telefon
Mobile: (0) 801 322 422
Landline: (22) 203 94 22

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 07:30-21:30
Sob 09:00-14:00

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Opolu mieści się przy ulicy Ozimskiej 25, na drugim piętrze Galerii Handlowej KASKADA w bliskim sąsiedztwie domu handlowego "Opolanin".

Nieopodal szkoły znajdują się przystanki autobusowe: “Ozimska - Dubois”, przy którym zatrzymują się autobusy linii: 10, 14, 15, 17 oraz „Plac Kopernika – Kamienna” przy galerii handlowej Solaris, przy którym zatrzymują się autobusy linii: 3, 8, 10, 12, 17, 21.

Położenie szkoły języka angielskiego Speak Up w samym centrum miasta i w pobliżu przecinających się linii autobusowych ułatwia słuchaczom szybki dojazd na zajęcia o każdej porze dnia. Kursy odbywają się od 7.30 do 21.30, dzięki czemu uczniowie mają możliwość łączenia nauki i codziennych obowiązków bez konieczności zwalniania się z innych zajęć.

Szkoła języka angielskiego Speak Up w Opolu stosuje unikalną metodę dydaktyczną, dostosowaną do poziomu znajomości angielskiego oraz predyspozycji każdego słuchacza. Kursy angielskiego Speak Up są elastyczne, tzn. że możesz doskonalić te umiejętności językowe, które uważasz za najważniejsze lub te, które sprawiają Ci największe trudności. Sam wybierasz swoją ścieżkę nauki angielskiego, a profesjonalni lektorzy i native speakerzy na bieżąco monitorują Twoje postępy i pomagają Ci obrać właściwy kierunek rozwoju. Nauka angielskiego w Speak Up w Opolu to wreszcie przyjemność – zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań dydaktycznych i multimedialnych. Kluby konwersacyjne Speak Up dają możliwość nawiązania ciekawych relacji towarzyskich, dzięki którym możesz rozmawiać o swoich zainteresowaniach – oczywiście po angielsku!

Ucz się angielskiego w Opolu tak jak chcesz i kiedy chcesz ze szkołą Speak Up.

POWIEDZ, CZEGO POTRZEBUJESZ I korzystaj z unikalnych ROZWIĄZAń SPEAK UP DLA CIEBIE

zadzwoń 801 322 422, 22 203 94 22