Zacznij przygodę z angielskim już dziś. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz

Nie wyraziłeś zgody na komunikację z nami. Zachęcamy Cię do tego, dzięki czemu będziesz zawsze informowany o specjalnych ofertach, jakie dla Ciebie przygotujemy. 

Speak Up Gdańsk

Speak Up to wyjątkowe połączenie najlepszych tradycji w nauczaniu z nowoczesnymi metodami. To pisemna gwarancja skuteczności nauczania oraz indywidualne podejście do każdego słuchacza.

W Gdańsku zapraszamy do dwóch doskonale zlokalizowanych placówek z logo Speak Up. Szkoła przy al. Grunwaldzkiej 82 w historycznej dzielnicy Wrzeszcz, mieści się w Centrum Handlowym Manhattan, do którego można dojechać zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy, SKM). Speak Up zaprasza również na kursy angielskiego w Gdańsku do szkoły przy ul. Heweliusza 11, niedaleko Centrum Handlowego Madison oraz w pobliżu Dworca Głównego.

Dogodna lokalizacja to nie wszystko. Speak Up umożliwia naukę angielskiego w Gdańsku praktycznie przez cały dzień, bo od 7-30 do 21-30. Jest to niewątpliwie jeden z istotnych aspektów indywidualnego podejścia do oczekiwań i możliwości słuchaczy. Najważniejsze jest jednak dopasowanie metod, tempa pracy i zakresu nauczania do potrzeb naszych uczniów. Postępy czy ewentualne trudności są monitorowane na każdym etapie, co pozwala na dopasowanie zajęć do indywidualnych zainteresowań i wymagań. Angielski w Gdańsku w szkołach Speak Up to zajęcia w niewielkich grupach, zastosowanie nowoczesnych metod i pomocy dydaktycznych. To również klub Speak Up, w którym można uczyć się poprzez atrakcyjne i ciekawe konwersacje, Club Activities dotyczące interesujących zagadnień związanych z kulturą, sztuką, rozrywką itp. Uczniowie gdańskich szkół Speak Up chwalą sobie również efektywne kursy angielskiego, których celem jest przygotowanie do egzaminów międzynarodowych (FCE i CAE).

Zapraszamy do gdańskich szkół, które są znane z doskonałej, wykwalifikowanej kadry. Każdy z naszych słuchaczy współpracuje z najlepszymi lektorami, native speakerami oraz metodykami.

POWIEDZ, CZEGO POTRZEBUJESZ I korzystaj z unikalnych ROZWIĄZAń SPEAK UP DLA CIEBIE

zadzwoń 801 322 422, 22 203 94 22