Zacznij przygodę z angielskim już dziś. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz

Nie wyraziłeś zgody na komunikację z nami. Zachęcamy Cię do tego, dzięki czemu będziesz zawsze informowany o specjalnych ofertach, jakie dla Ciebie przygotujemy. 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W Gdańsku

Speak Up Gdańsk

ul. Jana Heweliusza 11, Gdańsk

Telefon
Mobile: (0) 801 322 422
Landline: (58) 301 97 08

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 07:30-21:00
Sob 09:00-14:00

Wyróżnia nas innowacyjność programu nauczania i elastyczność kursów angielskiego w Gdańsku. Indywidualny program zajęć obejmuje ćwiczenia wszystkich aspektów językowych jak konwersacje, wymowa, gramatyka i słownictwo, a metoda nauczania dostosowana jest do potrzeb słuchacza.

Kursy angielskiego odbywają się w małych grupach w świetnie wyposażonych salach dydaktycznych i prowadzone są przez doświadczonych lektorów i native speakerów. W Klubie Speak Up słuchacze mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach o profilu konwersacyjnym. Słuchacze mają również dostęp do materiałów i aplikacji multimedialnych oraz otrzymują pisemną gwarancję skuteczności nauki angielskiego.

Dojazd do szkoły:
Na kursy angielskiego w naszej szkole można łatwo dojechać nawet z najbardziej oddalonych dzielnic Gdańska. Szkoła oddalona jest od Dworca Głównego w Gdańsku o zaledwie 400 metrów i sąsiaduje z Centrum Handlowym Madison. Przy ul. Podwale Grodzkie, która biegnie wzdłuż dworca, zatrzymują się tramwaje linii nr: 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 i 14. Z dworca kolejowego odjeżdżają pociągi dalekobieżne i Szybka Kolej Miejska, którą można dojechać do Gdańska z Gdyni oraz Sopotu. Słynna główna ulica Starego Miasta – Długi Targ i inne zabytkowe uliczki Gdańska oddalone są od szkoły zaledwie o 1 kilometr.

Dzięki kursom angielskiego Speak Up w Gdańsku proces nauki angielskiego jest łatwy i przyjemny!

POWIEDZ, CZEGO POTRZEBUJESZ I korzystaj z unikalnych ROZWIĄZAń SPEAK UP DLA CIEBIE

zadzwoń 801 322 422, 22 203 94 22