Zacznij przygodę z angielskim już dziś. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz

Nie wyraziłeś zgody na komunikację z nami. Zachęcamy Cię do tego, dzięki czemu będziesz zawsze informowany o specjalnych ofertach, jakie dla Ciebie przygotujemy. 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KATOWICach

Speak Up Katowice

ul. Stawowa 10, Katowice

Telefon
Mobile: 695 213 884
Landline: (32) 354 09 45

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 07:30-21:30
Sob 09:00-14:00

Szkoła angielskiego Speak Up w Katowicach mieści się w zabytkowej kamienicy przy ul. Stawowej – jednej z najważniejszych ulic w mieście, przy której znajdują się lokale usługowe i handlowe. Zamknięta część ulicy stanowi deptak dla spacerowiczów.

Nasze kursy języka angielskiego wyróżnia przede wszystkim innowacyjny program nauczania dostosowany do potrzeb każdego słuchacza oraz zajęcia prowadzone przez doświadczonych lektorów i native speakerów, którzy zawsze służą pomocą. Nasi słuchacze mogą uczestniczyć wraz ze swoimi przyjaciółmi w zajęciach Klubu Speak Up, dzięki którym mogą praktykować konwersacje po angielsku na różne tematy. Z konsekwencją i zaangażowaniem uczymy języka angielskiego w małych grupach, maksymalnie 10-osobowych, udostępniając wszystkim świetnie wyposażone sale dydaktyczne, programy edukacyjne i materiały multimedialne.

Dojazd do szkoły:
Odległość, jaka dzieli szkołę szkołę angielskiego Speak Up od Dworca Głównego w Katowicach to zaledwie 350 metrów. Szkoła znajduje się w samym centrum miasta i można do nas dojechać zarówno tramwajami jak i autobusami – w tym miejscu krzyżują się węzły komunikacyjne, dlatego liczba tramwajów i autobusów jest olbrzymia.

W naszej szkole angielskiego to Ty decydujesz, kiedy chcesz się uczyć!

POWIEDZ, CZEGO POTRZEBUJESZ I korzystaj z unikalnych ROZWIĄZAń SPEAK UP DLA CIEBIE

zadzwoń 801 322 422, 22 203 94 22